ekşi sözlük yazarlarının çoğunluğu aptal mı ?

hep troll besliyorlar. en popüler başlıklar da hep bariz troll başlıkları. bunun nedeni aptal olmaları mı yoksa başka bir nedeni var mı?
troll başlığı olduğunu anlayamıyorlar mı? yoksa anlasalar bile trolleri beslemekten mi hoşlanıyorlar ?

bu troll sorusu değil. cidden merak ediyorum.

e yani var biraz.

  • ufukcel  (29.08.14 23:38:59)
Cevabı ne yapacaksın ? Ben de bunu merak ettim.

Cevab veriyorum: eved.
  • jimmy  (29.08.14 23:40:26 ~ 23:41:44)
Tahrik olup cevap vermek istiyorlar.

Trollüğün mantığı sazan.avi, işte bunlar da o sazanlar.
  • air  (29.08.14 23:43:17 ~ 30.08.14 00:11:00)
bir delinin(troll) kuyuya attığı taşı, çıkarmaya çalışan 40 kişi, her yerde vardır, doğaldır.

trolleri, bu adamların başlıklarına yazmayarak değil, bu adamların cirit atmasına izin vermeyerek engellersin. tabi engellemek isteyen bir kuyu sahibi var mı? orası muamma.
  • wilhelmwasmuss  (29.08.14 23:44:56 ~ 23:45:46)
burada da bir sürü var. evet aptal sanırım. tanıdığım aklı başında yazarların, yıllardır badim olan adamların hiç trollere kandığını görmedim.

  • i ve been mistreated  (29.08.14 23:57:22)
Aslında çok akıllı adamlar, yalnızlar bence biraz.

  • Solem  (30.08.14 00:00:35)
Hirs yapiyorlar bence. Tutamiyorlar kendilerini

  • bruceandwayne  (30.08.14 00:08:20)
air güzel acıklamıs işte. savan avı işte.

  • all girls dream  (30.08.14 00:12:11)
Dünün en beğenilen entrylerine bak bir hafta üstüste anlarsın.

  • tescillimarka  (30.08.14 00:40:19)
Eksi ben 2008de yazmaya basladigimda da boyleydi. O zamanlar zenci, nbdi, dengizik gibi troller vardi ve kimisi cok komik oluyordu :) yine trolleri beslemeyin diyenler vardi. Yanlis hatirlamiyorsam onetim uyari bile yapmisti trol besleyenleri konu alan.

  • i ve been mistreated  (30.08.14 01:04:07)
troll yuvasıymış da, kırk akıllı olarak ekşiiciler hata ediyormuş da...

he, chp'li olmayan, dindar olan, ateistlere sorular soran, solcuları eleştiren, sağcı herkes troll zaten.

bu zihniyettekiler de aptallıklarını kanıtlıyor zaten.
  • m e b  (30.08.14 01:07:56 ~ 01:08:20)
soru ve nick uyumu :))

  • cok iyi yol  (30.08.14 01:07:57)
ben şahsen aptal olduğumu hissediyorum zaman zaman

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (30.08.14 10:46:08)
yarı yarıya. ama aptalların elinin ayarı olmadığından aptal yarı aşırı baskın çıkıyor.

şimdi en beğenilen 10 entryme baktım en uzunu 3 satır. okumayı da sevmiyorlar. kime ne laf soktun kime ne ayar bkzı verdin onun derdinde okuyucular. her birimiz de bi immanuel tolstoyoski, bi nazmiye demirel, bi vulpius olamayacağımıza göre :(
  • namus ninjası  (30.08.14 10:59:24 ~ 11:01:52)
önde giden aptallardan biriyim ben mesela:)

  • yalnux  (30.08.14 11:03:22)
insanin aptallik anlayisina gore degisir. kimisine gore kisinin yalnizca eksisozluk'te bulunuyor olmasi dahi aptal olarak nitelenmesi icin yeterlidir.

anlamiyor da olabilirler, ne kadar zekice cevap verdiklerini gostermek, begenilmek istiyor da olabilirler, troll'leri verdikleri zekice cevaplarla yeneceklerini dusunuyor da olabilirler.
  • John Finn  (30.08.14 11:36:12)