Yaşar hukuk vs Gs Felsefe

Daha önce de yazmıştım ama şimdi sonuçlar geldi kayda gitme durumları falan..

Yaşar hukuğa dgs ile geçiş yapabiliyorum elimde de 1. sınıfından 12 ders kalan 2 ye "geçtiğim" gsü felsefe var.
yaşar hukuk en az 2.5-3 senede bitecek gsü felsefe en az 3 senede bitecek.

Bi kendi kafanızda vs yapsanız burada paylaşsanız?

İşsizlik kaygısı ile hareket ediyorsan gsü felsefe mezunu olarak da işsiz kalmazsın. Okulun etiketi ve varsa iyi bir yabancı dille iş bulursun.

Tabii hukuk daha güvenli bir yol. Ne yqpacağım kaygın olmaz. Felsefeye çok ilgin yoksa ve gsü yü sevmiyorsan geç hukuğa derim.
  • empedokles  (29.08.14 23:20:02)
okulu karalamak gibi olmasın ama cogu hukukcunun sonu oyle oluyor eger koc,gs mezunu degilsen:icra yapmak bana koymaz dersen hukuka gec.

  • bes  (30.08.14 00:11:26)