turkce e kitap kaynagi

cogunlukla turkce kitaplara ihtiyac duydugum icin baslikta oyle yazdim ama genel olarak e kitap indirmek icin kullandiginiz sitelere ihtiyacim var. kendi yaptigim aramalarin cogunda pdf uzantili kitaplar listelenmis ama mobi ya da epub tercih ediyorum.
tesekkurler simdiden.

  • lily briscoe  (29.08.14 16:58:47)
@lily briscoe tesekkur ederim ama benim icin fazla teknoloji gerektiriyor, zaten is bilgisayarina kuramiyorum o programlari.

  • yigitovic  (29.08.14 17:02:11)
eskikitaplarim.com babasıdır bu işin. Meritokrasideki kitapların yüzde 90'ı da buranındır.

  • Nohut Bey  (29.08.14 17:04:59)
iş bilgisayarına bir şey diyemiyorum
ama kurulumu çok basit onu söyleyeyim. başlık altında upuzun şeyler yazıyor ama özü şu: bittorrent sync kurup başlıkta verilen anahtar kodu yazıp klasör belirliyorsun ve inmeye başlıyor.

şunu buldum: www.eskikitaplarim.com
  • lily briscoe  (29.08.14 17:07:34 ~ 17:12:36)
Yabancı kitaplar için şu sitelerden yararlanıyorum ben:

www.freebookspot.es
lib.freescienceengineering.org
www.ebooks-share.net
en.bookfi.org

Türkçe e-kitapların çoğu pdfdir. Bazı programlarla formatını çevirmeniz gerekir. Net üzerinden illa ki türkçe e-kitaba ulaşayım derseniz 1-2 tane sağlam grup var facebookta, üye olabilirsiniz. eskikitaplarım.com var. Bi de friendfeedde kitap paylaşılır.

(Aradığınız spesifik yazarlar vb varsa yardımcı olabilirim. Arşivim var. Kaç gb oldu bilmiyorum bugün düzenlicektim ben de)
  • buzbebek  (29.08.14 17:10:05)