Nokia Lumia offline gps

ya da nokia drive, ne kadar basarili? GPS almak yerine uygun bir lumia alip hem de eski telefondan kurtulayim diyorum fakat wireless ve 3g olmadan gps ne kadar basarili calisiyor onu merak ediyorum. Bunun yaninda iphone icin de bu tarz alternatifler var mi?

Bende eski nokialqrdan var. Gps konusunda en başarılı firmalardan. 5-10 dakika bağlanmak sürüyor eğer hiç internet ya da wifi yoksa. Sonra sorunsuz muhteşem şekilde gidiyor. Nokiayaya bu konuda güvenebilirsin.

  • orhan tv  (28.08.14 20:30:53)
Here Drive ve here maps çok başarılı bence. Yaklaşık 500mb'lık TR haritasını indirdikten sonra navigasyonu offline olarak kullanabilirsiniz. Offline kullanırken trafik bilgileri olmuyor,onu hatırlatayım. Livesight özelliği çok hoş. Fakat yanlış hatırlamıyorsam bu özellik lumia 520 gibi düşük modellerde yoktu,siz almışken lumia 1320 alın hatta :)

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (28.08.14 20:31:14)
Cevaplariniz icin tesekkur ederim. Sanirim ortalama bir model alip hem telefon hem navigasyon olayini cozecegim.

  • taltrap  (28.08.14 21:09:59)
felaket derecede başarılı. ben lumia 1320'ye tüm haritaları indirdim 300mb falan.

ne zaman işim düşse açıyorum haritayı gps'i, nereye istersem gidiyorum baya müthiş çalışıyor.
  • kamera motor  (28.08.14 21:13:45)