Göbek eritme hareketi

Bira ve patatesten oluşan bir göbeğim var. spor salonuna gidiyorum ama abdominal adlı makinada öne eğilerek yaptığım hareket bana çok tırt geliyor, sanki sadece üst karın kaslarını çalıştırıyor gibi. Bense alttaki göbeği ufaltmak istiyorum. Hangi hareketleri önerirsiniz?

dipnot: bira patatesi hayatta bırakmam!
dipnot2: şişman değilim sadece göbeğim var, kollarım falan ince

bira ve patatesi bırakmadıgın sürece göbeğinden ve o iğreç yağlarından kurtulamazsın.

beSlenme alışkanlığını değiştirmediğin ürece sabahtan akşama kadar göbek eritme hareketi(?), kardiyo vs yap. bir şey olmaz.
  • mahone  (28.08.14 14:15:26 ~ 14:20:53)
@mahone
benlenme ?

  • sos fistik olsun mu  (28.08.14 14:16:57)
Beslenme* ve haklı kendisi.

  • burasi ne garip bir yer  (28.08.14 14:18:27)
beslenme yazmak istemiş arkadaş.

karın çalışarak karın bölgesindeki yağlardan kurtulamazsınız, bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. Tek çözüm sıkı bir diyet ve antrenman programı. Beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemeniz ve ağırlık + cardio içeren bir antrenman programı izlemelisiniz.
  • 9uncu nesilim ama para bende  (28.08.14 14:20:48)
eksisozluk.com

tabata denilen olayın videosu
www.youtube.com
  • freebird5406_2  (28.08.14 14:20:55 ~ 14:22:36)
Squat en iyi göbek eritme hareketidir.

  • arnold schwarzeneger  (28.08.14 14:21:11)
aynı benimde kollarım vs ince, sadece göbek vardı. 1 buçuk ayda 11 kilo verdim. yaptıklarımı yazayım.

ekmek, pirinç, patates, şeker, hamur işini hayatımdan attım.
www.youtube.com her gün bunu yaptım.
500 metre ile başlayıp, her hafta 500 metre arttırmalı her gün ağır tempoda koşu yaptım.

ki arada sarkmalar oldu. eğer çok sıkı düzende ilerleseydim eminim daha hızlı verirdim. zor değil, başlarsan verirsin
  • icimdekibiri  (28.08.14 14:21:15 ~ 14:22:57)
çekebildiğiniz kadar mekik çekin sonra korse takıp koşun.

  • desdinova  (28.08.14 14:26:59)
Bira ve patatesten oluşan göbek olmaz, yani vücut gelen karbonhidratı bu patatesten geliyor bu çikolatadan geliyor bu biradan geliyor diye ayırmaz; basit karbonhidratın hepsine aynı muameleyi yapar, yani yediğiniz karbonhidratların hepsi göbeğe neden olur. Ayrıca alt karın üst karın diye bir şey yok; o kas bütün haldedir, sadece yağ vücudun alt tarafında toplandığı için (yerçekimi) eritmesi biraz daha uzun sürüyor. Bira ve patatesi bırakmazsanız göbeğiniz erimez, skinny fat haliniz devam eder. Ki şişko bir insandan daha çok çirkin biri varsa o da skinny fat tipi vücudu olan biridir. Kardiyo-Hiit yapacaksınız, bira-patates tipi karbonhidratları keseceksiniz. Reçete bu.

  • angelus  (28.08.14 14:27:52)
kardiyo yap. 2 haftada erir... öyle bir erir ki insanlar zayıflıktan ölücen sanacaklar. ;) :)

  • iiiiiiiiiiii  (28.08.14 15:20:29 ~ 15:21:09)
squat +1000

  • namus ninjası  (28.08.14 15:46:19)