Poivy - Voip - Sabit telefondan arama

Poivy kullanıyorum bir süredir. 3 ayda bi €10 yükleyerek bedava konuşuyorum sabit hatlarla. Mikrofon kulaklık felan kullanarak. Ama normal ahizeli telefonla da arama yapılabiliyormuş.
Poivy kullanıp ta sabit telefondan arama yapan var mı? Varsa nasıl oluyor? Sitesini kurcaladım ama, sanırım Türkiye'de olmuyor, listede Türkiye yok. Ben mi yanlış baktım nedir.

sabit telefon seklinde usb telefon olmasin bahsettigin?
orn: www.hepsiburada.com

  • sourlemonade  (08.07.09 01:20:15)
Hmm bu da güzel bi aletmiş. Poivy ile sorunsuz çalışacağını bilsem direkt alırdım.
Ama sorduğum bu değil, sanırım. Akrabalar kullanıyormuş, voip ama sabit telefondan arama yapıyorlarmış. Bu da olabilir bu tanıma göre lakin, poivy'nin account ekranında şöyle bi seçenek var:

Make VoIP calls from your fixed/mobile phone

Bunun olurunu soruyorum asıl.
  • mabl  (08.07.09 01:44:16)
hmm o zaman direkt voip telefonlardan bahsediyorsun. cisco'nun, philips'in, siemens'in falan var oyle cihazlari.
www.hepsiburada.com

  • sourlemonade  (08.07.09 02:24:58 ~ 02:25:14)
voip destekli modem veya voip cihazı işini görecektir. bunlara bildiğimiz analog telefonları takıp konuşabilirsin. mesela linkte verdiğim cihaz gibi. cihaz hem modem hem voip destekli. ama bu cihaz sadece telekutu ile çalışıyor. aynı cihazın açık olanlarını da piyasada bulabilirsin.
www.hepsiburada.com

  • mavikurbaga  (08.07.09 09:01:10)