Cüzdanımı kaybettim

Bisiklet sürerken, cüzdanımı düşürmüşüm galiba şu an farkettim. Cüzdanın içinde para da yoktu ama. Öğrenci kartlarım, kredi kartım, spor kartım, kimliğim her şeyim onun içinde. Bir hayırsever polise falan mı vermiştir? PAra yok sonuçta kimse bi şey yapamaz.

Birde bu sıcakta karakola gitmek yerine telefonla arasam olur mu?

düşürdüğünü düşündüğün çevreye iyice bak. belki hala oralardadır.

biri bulduysa polise vermekle falan uğraşmaz bence. en fazla yakınlardaki kafeye bakkala falan bırakır.
  • brotha b  (28.08.14 13:01:55)
Arasanda bulamazsin. Karakola bildir, zaten bulununca sana dönerler.

  • VIPCH  (28.08.14 13:02:20)
@brotha b hocam sorun 5km bisiklet kullanmış olmam. Bulabileceğimi sanmıyorum. Şimdi farkediyorum kaybettiğimi 1 gün geçti

  • oddyseus  (28.08.14 13:03:02)
oncelikle gecmis olsun.

yav cuzdanin kaybolmus, karakola gitmeye useniyorsun. demek tek tembel ben degilmisim bu dunyada. :)
  • schizo  (28.08.14 13:05:53)
hala bankaya bildirmedin mi kaybettiğini?

  • sutlu nescafe  (28.08.14 13:06:39)
@sutlu nescafe hocam bi umut etrafa bakiniyorum hala ondan sonra aricam.

  • oddyseus  (28.08.14 13:09:25)
aramaya devam et ne diyeyim o halde...

  • sutlu nescafe  (28.08.14 13:11:09)
hocam sürdüğüm yer sanayi sitesiydi. esnaf falan da yok

  • oddyseus  (28.08.14 13:17:44)
ahahah polisi telefonlamı arıycan :) abi ne üşengeçmişsin ya

  • yns  (28.08.14 14:08:51)
@yns

telefonla aradım şubeye ifade vermeye çağırıp yüzüme kapadı artist. bulundu mu ya la diye soracaktım. şimdi ayar vermeye gidiyorum beyler hakkınızı helal edin.

(bkz: bir insanın son sözleri)
  • oddyseus  (28.08.14 14:11:27)
cüzdana sana ulaşabilecek telefon numarası koymuş muydun?
eğer koyduğun halde geri dönülmediyse iki ihtimal var:
-ya cüzdan hala düşürdüğün yerde
-ya da cüzdanı bulan bulmuştur ama aramamıştır seni.

ben cüzdanımı düşürdüğümde içinde telefon numaram olduğu için karakoldan geri dönmüşlerdi bana.
  • m e b  (28.08.14 15:21:57 ~ 15:22:10)
ne yazık ki hocam telefon numaram yoktu.

  • oddyseus  (28.08.14 15:32:57)