istanbuldan gaziantep özel araçla kaç saat sürer

günaydın millet

yakın arkadaşımın nişanı var ama kafamda deli sorular. uçak biletleri çok pahalı. az yakan hızlı kaçan bi arabam var. atlayıp gitsem dedim acaba kaç saat sürer? yol çok yorar mı? akşama oynamaya halimiz kalır mı?

bonus soru: antepe en yakın havaalanı olan şehir neresi? havalanı - otogar otogar-şehir merkezi transitleri daha mı yorucu olur?

Molalarla beraber 11-12 arası sürer.

Adana'ya bak. Oradan otobüsle 2 saat.
  • cakabo  (28.08.14 09:25:49)
antepte havaalanı var zaten. in araba kirala road trip fantazin yoksa. 12 saat direksiyon sallamak sıkıntılı bir süreç ankaradan sonra otoban da yok bildiğim kadarıyla.

  • argent dawn  (28.08.14 09:38:58)
Buradan oraya kadar araba kullanmak akil kari degil. Gecen bir arkadas iki kisi donusumlu kullanarak gitti, hasat oldu.

  • delifaruk  (28.08.14 09:41:42)
direk antepe uçak bileti çok pahalı. bedava millerim var gidiş için yer buldum ama donüş için yer sadece adanadan var. onun için de nişandan sora otogar ordan adana otogar ordan adana havalimanı ooeehhh çok uzun ve meşakatli bi yol değil mi?

  • zenc  (28.08.14 09:46:37)
antep otogar - adana otogar arası 2 saat. otobandan gidiyor diye biliyorum otobüsler, yol sorunsuz olmalı. adana otogar ile adana havaalanı arası ise 5 dakika kadar.

  • givemesomesubstance  (28.08.14 10:43:37 ~ 10:45:12)
Adana Antep arası kısadır Adana dan Antepe rahat geçersin aklında bulunsun seç turizmden al biletini otobüsleri uçak konforunda reklamını yaptım ama neyse artık

  • besirzade  (28.08.14 10:48:33)
Maras antep 45 dk

  • hocam fazla egon var mi  (28.08.14 12:13:22)