yerde boka bulanmış 100 lira bulmak

çok da kalabalık olmayan bir kaldırımda yürüyodum. baktım yerde 100 lira tam elime almak için yaklaşırken baktım ki üzerinde dışkı vardı. bildiğin bulamışlar. etrafı falan kolaçan ettim. biraz uzaktan sohbet ediyomuş gibi arada göz ucuyla bana bakan 2 adam vardı paranoyak modu açıp almadan uzaklaştım. Bir insan acaba 100 liranın üstüne sıçıp koysam birileri alır mı izleyip ne güzel taşak geçerim lan diye görmek için mi yapmış şimdi bunu? Nasıl varlıklar bunlar eğer öyleyse.

vardir. youtube'da bi video izlemistim. adam dolari katliyor baya, sonra yutuyor, parayi butun vucudundan gecirip diskiliyordu. sonra da evsizin birine vermisti.

  • she was my baby  (27.08.14 21:45:24)
bence asil sorgulanmasi gereken varlik, bile bile boklu 100 lira'yi yerden alanlardir:)

  • mayeskuel  (27.08.14 21:46:03)
social experiment! videoya çekmiş olabilirler. yakında izlersin.

  • secilmis uye  (27.08.14 21:46:50)
evet, muhtemelen videoya çekilecektiniz veya çekildiniz. yoksa durup dururken boklu para ne arar yerde.

  • tolga asp  (27.08.14 22:05:42)
videoya çekildiysen de utanma sakıp ağa bile yaşasaydı alırdı o parayı.

  • baldur2  (27.08.14 22:08:12)
discovery channel yada nat geo'da izlemiştim aynısını.

  • ghilleinthemist  (27.08.14 22:09:35)
adam ünlü oldu lan :D

  • fallthepieces  (27.08.14 22:44:27)
Bakan biri olsun olmasin alinmaz o para... sorgulamaya da gerek yok bence binbir turlu insan var.
Gerci kendi tuvaletime dusursem parayi evde, dusunmeden alirim.
Param sokakta boka dusse de alirim belki kararsiz kaldim. Miktarina bagli ya da o paraya ne kadar ihtiyacim olduguna.
  • zigi  (27.08.14 22:50:25)
o diil de böyle böyle ne paralar geçiyor her gün elimizden. ıyyh!

  • in vino veritas  (27.08.14 23:12:38)
Ben de havada uçuşan 200 tl buldum ve aldım. Etrafta kimse yoktu, sabahın köründe. Cebe attım valla yalan yok.

  • [silinmiş]  (27.08.14 23:34:15)
Havada ucusuyorsa havada karada kaparim o ayri :)

  • zigi  (27.08.14 23:42:22)
ben altunizade'de 50 lira bulduydum yağmurlu günde çamur doluydu üstü, önce almayacaktım video falan diye, sonra aldım ama etrafa bakıp para sizin mi demek için. sonra napıyorum lan ben kime sorsam para benim der deyip aldım gittim. bir yerde videom çıkarsa videoyu çekenin önüne 200 lira atmayı düşünüyorum, ne yapardı acaba.

  • sir dupre  (28.08.14 09:49:05)
Hayatım boyunca yerde 5 lira bulmak dışında hiç para bulamadım lan :(. Ne şanslı tipler varmış meğer. 50-100 lira bulsam sayısal çıkmış gibi sevinirim herhalde, ne yapacağımı şaşırırım o parayla. İlginç bir psikoloji.

  • osurdum  (28.08.14 10:03:07)