[]

harici harddisk arızası

western digital marka harddiskim yarım metreden yere düştü ve çalışmıyor.

bilgisayara takınca bilgisayar makineyi tanımış gibi ses çıkarıyor ama bilgisayar makineyi görmüyor.

bi arkadaş aynı marka model bir harddisk alıp anakartını mı ne değiştirirsen belki kurtarabilirsin dedi.

harddiskin gitmesi çok umrumda değil de oluru varsa ve veri kurtarma merkezlerine tonla para vermek dışında bir çözüm yolu bulabilirsem onu deneyeceğim.

velhasıl içindeki resimleri kurtarmak için ne yapabilirim?

 
Bence once bir hard disk kutusualip kutusunu degistir belk isadece ucu kirilmistir.


  • dust in the wind  (27.08.14 21:45:52) 
Düsmenin eskisiyle büyük ihtimal icindeki okuyucu baslik zarar görmüstür. Eger Problem buysa ki %99 budur diye düsünüyorum, kendi basiniza kurtarma islemi mümkün degil.


  • VIPCH  (28.08.14 13:46:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.