Çamaşır Makineleri Hakkında

Bizim çamaşır makinesi sizlere ömür. Fiyat/performansı en iyi, "ben x'i kullanıyorum şahane" diyebileceğiniz bir marka/model mevcut mu?

Bir de şu var, internet sitelerinde taşıma kapasiteleri 5-10 arası değişiyor. 3 kişilik bir aile için 5 kilo kapasiteli bir makine uygun mudur?

Teşekkürler.

7-8 kg tercih edin, 5 kg yetersiz gelebilir.

Samsung aldık geçende ecobubble olandan. Gayet güzel gidiyor şimdilik.
  • cakabo  (27.08.14 11:40:15)
Regalden uzak dur,hatta butun markalarin yan sanayilerinden uzak dur.samsung,bosch, siemens olabilir.

  • brnbrs  (27.08.14 12:30:42)
Bosch ilk tercih olsun. bir bütçe belirtmemişsiniz nokta atış yapamyorum.

Samsung çıkardığı teknolojiyi mükemmel bir şeymiş gibi sunmaktan başka bir şey yapmıyor. Ecobubble'lı makina var bende. Yeni aldım. Ama sırf ecobubble için makina alınmaz. Ben mecburiyetten samsung aldım. Tanıdık aracılığıyla.

Normal şartlar altında tabii ki bosch alırdım. Eğer bütçe kısıtınız yoksa:

www.bosch-home.com

orta seviye bütçe için:

www.bosch-home.com

bütçe çok düşükse:

www.bosch-home.com
  • godsparticle  (27.08.14 12:36:28 ~ 12:38:19)
Bu ayın başında miele aldık biz de. Ama hiç mutlu değiliz. 19 yıllık bosch gibi gıcır gıcır yapmıyor ya da sorun biz de bilmiyorum.
Şu an keşke bosch alsaydık diyorum. Bence bosch için biraz vakit ayır. Her bütçe için ürünleri var.

  • mornie  (27.08.14 12:55:43)
Arçelik'in en ucuzundan aldık biz 6kg kapasiteli. 3 kişi doya doya kullanıyoruz. öyle çok para bayılacak bir ürün değil çamaşır makinası. yaptığı iş belli zaten.

  • cliquot  (27.08.14 13:18:44)
7 kiloluk daha iyi bir seçim olur, samsung kullanıyorum tavsiye ederim

  • sirena  (27.08.14 13:22:48)
bosch, ama alman malı olanlarından. mümkünse 1400 devir sıkan 8 kiloluk bir makina.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (27.08.14 15:23:23)
3 kisilik aile icin altus bile yeter ki altus iyidir.

  • for the record  (27.08.14 15:39:22)
Kesinlikle hotpoint ariston al diyorum ama en az 7 kg olsun. Ben 8 kg`lik kullanıyorum çift kişilik yorganlar için falan iyi oluyor. Hotpoint hem temiz yikiyor hem de fiyati diğerlerine göre çok uygun

  • saklisecilmemis  (27.08.14 16:31:28)
kalite arıyorsan profilo al

  • labanon  (27.08.14 21:29:46)