[]

20 usd

fed baskanlari sorum size

elimde 20 usdler var, bir tanesinin uzerindeki ataturk resmi cerceve icinde bu sahte olabilir mi? ya da eski basim midir?

i.imgur.com

 
Basım tarihi farklıdır.

Üstteki örnekmiş zaten, specimen yazıyor kırmızıyla.
Alttakinden bende de var, gerçek.
  • cakabo  (27.08.14 10:46:29 ~ 10:47:40) 
@cakabo

fotolari internette buldum. elimdekiler degil :)

buyuk kismi usttekilerden, bir tanesi alltakinden.
  • exlibris  (27.08.14 10:49:27) 
Sahte değillerdir, basım tarihlerai farklıdır. Üzerlerinde yazar basım tarihleri, bakabilirsiniz.

Jackson'ın yerin Atatürk'ün resmi varsa kesin sahtedir zaten:)
  • ruhi mucerret  (27.08.14 10:54:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.