[]

The Animatrix sırası

Sözlükte geçen Matrix tartışmalarını okurken bir de anime seri olduğunu gördüm. Yazar olmadığım için kimseye mesaj atıp soramadım. Bu animeyi izlemek istiyorum. Linkler hazır ama belli bir sıralaması var mı?

Star Wars'ı 123 456 olarak izleyen biri olarak bu sefer sormadan başlamayayım dedim.

Teşekkürler.

 
Buldum la buldum

1 - The Animatrix : Final Flight of the Osiris - Osiris’in Son Uçuşu
2 - The Animatrix : The Second Renaissance Part I-II - İkinci Rönesans Part I
3 - The Animatrix : The Second Renaissance Part I-II - İkinci Rönesans Part II
4 - The Animatrix : Kid's Story - Çocuk Hikayesi
5 - The Animatrix : Program
6 - The Animatrix : World Record - Dünya Rekoru
7 - The Animatrix : Beyond - Ötesi
8 - The Animatrix : A Detective Story - Bir Dedektif Hikayesi
9 - The Animatrix : Matriculated - Mezuniyet

Unutulmaz filmler sitesi sağolsun sıralama doğru. Google Animatrix 1 - 2 - 3 diya aratınca isimleri çıktı. Kendim sordum kendim cevapladım. Neyse işine yarayan olur burada kalsın :)
  • yine de şahlanıyor  (27.08.14 00:30:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.