Evinizde bulunan en ilginç şey

nedir?

nesne soruyoruz tabii ama muzip cevaplar da kabul.

en ilginç, en garip, en olmadık, en nadir, evde olabilecek en son şey gibi..

Olabilecek en son sey olarak cevap vereyim, evde icki icmeyen 3 kisiyiz fakat 3 adet shot bardagi var evde. Bizden once ki kiracilardan kalma atmadik duruyo oyle :-)

  • yazgisiz infaz  (26.08.14 22:53:27)
babannem, romanya bayrağı ve 12 adet canon bardak (satarım diye almıştım elimde patladı)

  • tolga asp  (26.08.14 22:55:18)
duvarda süs ok-yay asılı.

  • rayde  (26.08.14 22:58:37)
blackberry 7130g

sağ tarafında scroll tuşu var falan çokacayip.
  • golan trevize  (26.08.14 23:00:18)
bansuri, park tabelası

  • sir gawain  (26.08.14 23:05:09)
At.

  • ufukcel  (26.08.14 23:09:01)
kılıçlarım herhalde.

  • innerbliss  (26.08.14 23:10:29)
keçi ve dana kafatası

  • Sir Anthony Hopkins  (26.08.14 23:10:33)
içinde hiç bir şey dikili olmayan toprak dolu saksı. bir şey dikecektim ama üşendim bir yıldır öyle bekliyor odamda.

  • suicidal ronin  (26.08.14 23:12:57)
- Cep telefonlarının araba şarj aletlerine benzeyen ama ucunda florasan ışık olan ışıldak. Babam küçükken bunun uçakların kokpitlerinde kullanıldığını iddia ederdi.
- Altın kaplama görünümlü mikrofon. Bildiğin gerçek mikrofon.
- Kriko (evde kimsenin arabası yok)
  • wish i could find a way to disappear  (26.08.14 23:14:22)
Kıbleyi gösteren zımbırtı

  • esinikaybetmiscorap  (26.08.14 23:21:17)
geyikli duvar halısı var bende oluyo mu?

  • fuck is a four letter word  (26.08.14 23:34:21)
Zikirmatik. Babannem unutmus. İsin garibi agnostiğim.

  • old possum  (26.08.14 23:56:39)
- Tahtadan yapılma kuş kafesi (hiç kuşumuz olmadı, olmasına dair bi hevesimiz de olmadı)
- 8 kiloluk dambıl (spora hiç ilgimiz olmadı)
- Çeşmeli abajur. Böyle çeşme şeklinde ve su akıtıyor, üstünde lamba var. İnsanın çişini getiriyor.
- Peluş tardis. Ortasına basınca kafasında ışığı yanıyor ve tardis sesi çıkarıyor. (aslında cok seviyorum ama ilginçli bişi)
- Fil şeklinde kupalar. Acayip kullanışsız.
- Tahtadan yapılma bi sigaralık. Böyle bi yerine basınca guguk kuşu gibi bişey sigaralıktan agzına bi sigara alıyor. Dünyanın en gereksiz icadı.
- Sigara sarma makinası
- Dondurma yapma makinesi (hiç kullanmadık ve ugrasılcak bişey değil)
- Dededen kalma domuz avlamak için kullanılan bir tür tüfek. Değişikli böyle, kurşun yerine dev yuvarlak demirimsi bişey atıyor sanırım.
  • shejia  (27.08.14 00:22:45)
Arkadasin evinde kuzu vardi.

  • delifaruk  (27.08.14 00:27:08)
Cok düsündüm ama hic ilginc bir seyim yokmus :(

  • chezsoi  (27.08.14 00:34:32)
1979 üretimi antika rotring

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (27.08.14 00:36:43)
Bir zamanlar araba farindan babamin yaptigi masa lambasi vardi akibeti ne oldu hatirlamiyorum. Su anda mesela muhtelif boyut renk ve cinste tahta parcalari var (bir seye lazim olur arasan bulamazsin bahnesiyle). Aslinda evin icinde ufak capta bir atolye var darbeli matgapindan lehimine bilimum alet edevat hirdavat muhtelif kablo testere su bu, hatta bir ara balta da vardi ama onu dehledik :) Evde ne muhendis var ne de tamirci usta vs. Ama hepsi de kullanilir oyle dolap beklemez.
Bundan ayri benim evin icinde garipsedigim bisiklet var yerini bulamadi henuz koridorda duruyor. Daha antin kuntin biseyler vardir evin bir taraflarinda ama bana normal geldiklerinden su an parmak basamiyorum bak su da var diye.

  • nwnd  (27.08.14 00:44:17)
i.imgur.com

Bekarlık hali işte.
  • faraton  (27.08.14 00:47:45)
Kimse dildo dememis. Sanirim ilginc diil :d

Ici benim dislerimle dolu olan kavonoz. Annem azcik sayko.
  • earthangell  (27.08.14 01:49:31)
büyük iskender büstü ama kocaman, yerde duruyor ve dizime kadar geliyor. ne alakaysa artık

  • peki madem  (27.08.14 09:08:33)
lomboz

  • icemint  (27.08.14 09:15:23)
g3 mermisi. 15 kilo kadar eski madeni para, kablo bağı sıkma tabancası,

  • mr fusion  (27.08.14 09:49:19)