kız isteme çiçeği

nasıl bir çiçek olabilir daha önce tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını alalım ve bayan arkadaşlar hangi çiçekten hoşlanır?

yapma ya da canlı çiçek olabilir.

erkek kardeşimin olayında isteme+nişan biçiminde olması kararlaştırıldığından elde taşınacak türde değil de saksı içinde anıtsal bişey yaptırdık :s gelin daha sonra da saklamak istediği için yapma çiçek istedi. şimdi oturma odasının bir köşesinde duruyor. saksısı sedefli, kendisi manolya rengi, sade, hoş bişey.
  • manuel mandalina  (26.08.14 10:56:23)
kız isterken yapma çiçek bana mantıklı gelmedi pek

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (26.08.14 11:13:49)
şunlar hoşuma gitti bakınca (tabii vazoyla gitmez herhalde de, fikir olur diye):

www.ciceksepeti.com

  • tedirginlik hucresi  (26.08.14 11:23:16)
çok hoşlar söz de böyle standart bişey var mıdır onu merak ediyorum yoksa bizim zevkimize mi kalmış

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (26.08.14 11:32:58)
el çiçeği bi süre sonra çöp oluyor diye ben 2 saksı orkide almıştım

  • try again fail again fail better  (26.08.14 11:55:07)
Neden facebooka girip bakmıyorsun? Neredeyse her gün birileri bu tarz kız isteme fotografları paylaşıyor. Benim gözlemlerime göre genelde beyaz gül ve lilyum alıyorlar.

  • blueprints and cigarettes  (26.08.14 12:22:39)
beyaz gül, orkide, lilyum, ve beyaz papatyalardan oluşan bir buket olabilir. zaten böyle bir buket de taşıyanı kamufle edebilecek kadar kocaman oluyor.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (26.08.14 13:08:38)
ben bunu almıştım

i.hizliresim.com

lakin çiçeği kaldırırkan camı kenarından kırmıştım. suyun bi kısmı akmıştı falan :(
  • monreve  (26.08.14 13:14:08)
hayır bir kırmızı gül muhabbeti geçiyor, ne alaka değil mi ben beğendiğimi alırım.

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (26.08.14 14:06:49)