nissan maxima vs rover 75 vs alfa romeo 166

arkadaşlar selam,

aslında soru başlıkta. kararsız kaldım... servis, parça konularını göz ardı ederek aracın konfor, rahatlık, tüketim gibi konularıyla ilgili bilgi verebilirseniz memnun olurum, hem de çok..

rover 75, 1.8 lt. turbo motor + otomatik şanzıman + brc otogaz dönüşüm sistemli.

rover 75 = 2000 model ve üstü, 2004 model favorim var bir tane. 30000 civarı.
nissan maxima = 2000 model ve üstü 25-30 bin tl arası.
alfa romeo 166 = 16-22 bin tl arası.

bu ayarlarda önerebileceğiniz başka araç varsa da memnuniyetle dinlerim.

Hepsi de ikinci el ve parça konusunda cesaret isteyen arabalar. Benim tercihim Alfa Romeo olurdu. Ama 166 modeli piyasada çok az sayıda bulunduğu için parça sıkıntısı onda da olabilir. Diğerlerinde de parça sıkıntısı olacağı kesin. Alfa 156 düşünürseniz onda yedek parça sıkıntısı olmaz. Bu sınıfta listeye Skoda Superb de eklenebilir.

  • creepy  (26.08.14 10:02:08)
bu ayarlarda derken 30 bin lira para verip nufusuma gecirecegim baska ne olabilir mi demek istediniz acaba? maxima falan neyse de 30 bin liraya 2004 model tuplu otomatik rover almak?

  • nxtrls  (26.08.14 10:17:05)