the human body / var mı giden bu sergiye?

hazır dibimde bi etkinlik varmış kırk yılda bi gideyim dedim ama dndirik bişiyse hiç vermim para diye düşündüm.

gittim bence güzeldi değişik yani:)

  • monkey  (25.08.14 23:58:08)
merak duygusu olanlarla anatomi, fizyoloji gibi alanlara ilgisi olanlar için görülmeye değer bence...

  • mamma mia gli turchi  (26.08.14 00:03:54)
tıp okuyan yada doktor bir tanıdığın yoksa, sadece bakarsın. yine de güzel bir deneyim olur.

  • cok iyi yol  (26.08.14 00:06:52)
bikaç sene önce istanbul modern'deki body worlds'le bu aynı şey mi?

ben ona gitmiştim bayaa etkileyiciydi. alzheimer'lı beyinle sağlıklı beyin falan vardı yan yana. eğer aynı şekilde tasarlandıysa bu da iyidir diye tahmin ediyorum. ama ilgi meselesi tabi.
  • kaffle  (26.08.14 00:14:28)
Istanbul daki ile yani ise eger ben de gitmistim. Tip okuyorum ama o zaman gittigimde henuz anatomi bilmiyordum. Simdi gitsem cok daha farkli bir deneyim olur. Eger anatomiyle ilgin varsa kesin git. Yoksa da git ya hos olur yine.

  • earthangell  (26.08.14 00:20:31)
bence git kesinlikle, özgün ve tatmin edici bir katalog çalışması olmuş, yine açık bulsam yine giderdim ben

  • neseranni  (26.08.14 01:18:42)