laptop temizletmek için bilgisayarcı ( ist- avcılar civarında)

dell marka laptop'u temizletmek istiyorum. şöyle iyi iş yapan, termal macunu falan değiştirecek güvenilir bir bilgisayarcı var mıdır bildiğiniz?

bir ay falan beklersen ben gelince yaparım, boşuna para verme başkasına. bende de dell var ve hafta içini açmaktan eksper oldum artık. fanını temizler macununu değiştiririz.

karşılığında da 5-10 liralık bi yemek ısmarlarsın ödeşiriz.
  • tolga asp  (25.08.14 12:15:22)
14 eylül'e kadar istanbul'dayım ama.

ben de lg'yi söküp takıyordum ne güzel ama dell'i beceremedim. önden söküyorlar ya bunu.
  • seksli harf  (25.08.14 12:53:06)
klavyenin üstünde tırnaklar var, ince tornavida ile onları ittirip yerinden çıkar, gerisi gelir zaten. tabi bundan önce kasanın altındaki vidaları sökmen gerek. çok basit aslında. marka ve modeli youtube'a yazıp repair falan dersen videolar çıkar zaten.

14 eylül'e kadar gelirmiyim bilmiyorum.
  • tolga asp  (25.08.14 12:56:11)
deneyeyim tekrar bakalım.

  • seksli harf  (25.08.14 13:01:04)
dediğin gibi klavyeyi söküp hallettim. eyvallah :)

  • seksli harf  (25.08.14 19:40:53)