tatil dönüşü sendromu

ya nasıl dayanıyorsunuz?

vallahi tatile gitmek için evden çıktığım andan beri susmadı yemin ediyorum telefon. amk her boku da benden istediler. bir de sorun şu teli açanlar dayım, babam,annem falan. hepsi de iş mevzu için arıyor. anlamıyorlar mı 3-4 gün tatil yapıyorum. yok. neymiş, evde interneti kapatmış tadilat var diye, benden müşterisine mail atmamı ıstiyor. kafam kadar ekranlı note bilmemkaç ama adamın telefonu.bu ve benzeri on milyon şey. ya ben bunu söylemek zorunda mıyım, tatile çıkan kimse bu denli aranır mı? of:(

dönüşte biriken işlerden gözüme uyku girmiyor bir de. şu saatte uyandım ya. yok böyle bir şey..

bu sendromu atlatmak için kısa bir tatile çıkmalısınız. akşamdan kalmayken, sabah erken saatte içilen bira gibi.

  • compadrito  (25.08.14 06:13:30)
bence tatile çıkınca telefonu falan kapatmak gerek. Hatta evde bırakın mümkünse.

  • safepassage  (25.08.14 08:49:07)
Tatilden pazar değil perşembe günü döneceksin. Bir gün işe gidip, tekrar hafta sonu tatili yapacaksın.

  • arnold schwarzeneger  (25.08.14 09:09:00)
valla ben hiç acımam, tatilimde boş yere iş için arayanın bir kere ağzına sçarım bir daha da cesaret edemezler.

  • kimlanbu  (25.08.14 09:32:13)