bir müteşebbisin hayali hakkında

selam genç müteşebbisler;

şimdi malum para herkese lazım ama bugün çok komik olabilir ama şöyle bi fikir aklıma geldi;

bildiğimiz hamuru kızartıp satacağız. böyle tabi bunu varoş semtte değil de çok elit olmayıp az kalburüstü semtlerden birinde dükkan açıp yapsak batar mıyız? :)) dükkanın ismini bile düşündüm; 'hammur abi' gibisinden. sadece tabi hamur değil yanında yine o konsepte uygun şeyler de olacak.

yine malum kapıdan girişte bi hamur açan teyze falan. sandalye masa değil de sedir ve tahta oturak tarzında.

kaç paraya patlar ki maksimum?

not: fikrimi çalana hakkımı helal etmem. zehir zıkkım ederim valla.

saygılar.

sağlıklı gıdaların ve uluslararası trendlerin talep gördüğü şu günlerde batmak için on numara fikir.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (24.08.14 22:33:40)
eksi sozluk e bir daha geldim +1

  • sorumvarbenim  (24.08.14 22:46:00)
Hammur abi isminde sorun yasayabilirsin

Hamurabi diye bi islerme var zaten. İstiklal de sibeleri var.

Fikrine gelince; denemelisin. Hayallerin varsa mutlaka ustune git. 10 bin tl mi kaybediceksin. Sanirim gencsin.. Gene biriktirirsin
  • monreve  (24.08.14 23:13:30)
@monreve

hımm evet hamurabi varmış ama ondan esinlenme yok herkesin bildiği bi şey hammurabi kanunları.

ciddi ciddi düşünüyorum batarsak da yapacak bi şey yok :)
  • pomaklar  (24.08.14 23:21:05)
o teyze işini bir geç, her yer camlı, kurumsal bir hava yarat

  • we miss freddie mercury  (25.08.14 13:33:00)