Avrupada Hizli Trende Internet

Internet var mi hizli trenlerinde ?

Sarj kablosu veya usb baglanti da eger biliyorsaniz var yok diye cevaplayabilir misiniz ? (Hepsinde var mi demiyorum siz denk geldiniz mi ?)

italya'da internet yoktu ama priz var..

  • calzoncillos  (24.08.14 21:58:48)
ben de almanya'da denk gelmedim. istasyonlardan gecerken free-wifi yakalamaya calisiyordum.

  • she was my baby  (24.08.14 22:00:07)
Almanya da gormedim ama priz var usb yok bildigin koltuk

  • steward  (24.08.14 22:00:16)
fransa'da denk gelmedim. usb bağlantı yok priz var.

  • kırmızıkaşekaban  (24.08.14 22:04:37)
italya'da roma venedik arasında benim bindiğimde sarj kablosu yok, saçma sapan bir siteye üye olup kredi kartından bir cent çektirerek yolculuk boyu wifi vardı.

  • ayiadam  (24.08.14 22:04:58)
İtalya'da priz var, bazilarinda internet de var. Tabi onlar daha konforlu ve pahali. En ucuz trenlerde priz de yok.

  • delifaruk  (24.08.14 22:07:01 ~ 22:07:54)
hollandada hızlı treni geç, şehirlerarası normal trenlerde bile var.

edit: internetten bahsettim. prize ihtiyacım olmamıştı, bilmiyorum.
  • letheavendangered  (24.08.14 22:07:21 ~ 22:07:54)
Hollandada var. Priz ve usb girisi ekonomi sinifinda yok.

  • ne istedigini bilmeden aglayan cocuk  (24.08.14 22:21:05)
Ispanya da Ave trenlerde priz var, usb girisi yok. Diger tip hizli trenlerde priz de yok. Internet de yoktu hatirladigim kadariyla. (Ekonomi sinifi)

  • dust in the wind  (24.08.14 22:46:56)
Almanya'da ICE trenlerinde var yahu çünkü arattığımda T-Mobile bağlantısı çıkıyordu. Zannedersem o da bizim Türkiye'de ki Ttnet wifi gibi herkese açık değil.

  • eleutheiros  (25.08.14 01:06:05)
hızlı trenlerde olabiliyor. yukarıda belirtilenlerin dışında fransa'da da denk geldim.

  • her giriste sifresini unutan adam  (25.08.14 01:10:22)
Fransız Thalys'de vardı ve ücretsizdi. Alman trenlerinde de oluyor genellikle ama ücret ödemeniz gerekiyor. Sanırım yarım saat ücretsizdi. Avusturya'da da ha keza aynı.

  • vericemparasını  (25.08.14 01:10:25)