Endustri muhendisligi bolumu nasildir?

Dgs ile tercih yapacagim, lakin ders iceriklerini merak ediyorum. İnternetten ders programlarini arastirdim, sozel agirlikli gibi gordum. Dogru mu? Kisaca bilgi verebilir misiniz?

Yoksa bir sene daha calisip elektrik elektronik muhendisligi icin sansimi zorlayayim mi?

Isletme okuyanlarin az daha zeki veya çalışkan olanları. Mühendisliğin yüz karası.

  • bobinhoo  (24.08.14 18:54:02)
diğer mühendisliklere göre biraz daha sözel. ben de birkaç seçmeli ders almıştım endüstriden, kolaydı dersleri. ben de o sırada işletme okuyordum.

fakat ben bir mühendislik seçecek olsam endüstri seçerdim.
  • king lizard  (24.08.14 18:54:39 ~ 18:58:00)
bir endüstri mühendisi olarak diyebilirim ki dışı seni içi beni yakar.dersler kolaymış diye gelme.sana sözel gelen her dersin içinde formüller var. memnun musun dersen bir daha okusam yine seçerim

  • kablelvuku  (24.08.14 18:56:25)
işsiz kalma şansının olabileceği bir bölüm.

  • hohoya  (24.08.14 19:08:43)
ekonomi bölümü içindeki sözel kısımları çıkar yerine şöyle fizik falan serpiştir biraz ahanda endüstri mühendisliği. iyidir yani.

  • qazaqwsx  (24.08.14 19:26:11 ~ 19:27:08)
10 numero

  • 2 tostos turan  (24.08.14 19:45:22)
üni ye de bağlı. hangi üniler oluyo?

  • merkezefendi  (24.08.14 19:58:35)