Bir dizi bir film sorusu

1- 24 başlanılası bir dizi midir? Yani kaptırır gider miyim? Aksiyon, heyecan ister oldum bu aralar da bu isteği ne kadar karşılar?

2- The Bourne Ultimatum tarzında her an heyecan, gerilim dolu bir film de önerirseniz tadından yenmez.

1- evet, kaptırırsın.
2- shutter island

  • Huan8  (24.08.14 18:02:03)
1- hem de 10 numara 5 yıldız.
2- taken, shooter

  • xenophobe  (24.08.14 18:26:25)
1- Hem de ne kaptırırsın var ya. Ama jack abimiz çoğunlukla terminatore bağlıyor "eaahh bu nasıl iş böyle saçmalık mı olur" demek yerine saf aksiyona kaptırırsan kendini en iyi dizilerin arasına girebilir.

2- IMDB puanı 6.6 olmasına rağmen "Silent Hill" filmini epey beğenmiştim özellikle o ağır atmosferini(heyecandan ziyade gerilim dolu bir atmosfer).
  • Octavarium  (24.08.14 18:33:40)
1- kardeşim başladı 24'e. öve öve bitiremiyo. ben de izlemek istiyorum ama 8 sezon olması ve her sezonun 20+ bölümden oluşması sebebiyle başlamıyorum. kısa ve öz olsun dersen yeni dizilerden banshee'yi önereceğim. fena bi sürükleyiciliği var. aksiyon bi an olsun düşmüyor ve şiddet sahneleri bomba. seksli falan hem de. banshee'den önce de orphan black izlemiştim. o da değişik bir konu, sürükleyici güzel bi dizi. yenilerden bunları önereyim dedim.

2- bourne kalitesinde ajan-aksiyon filmi pek yok. konu olarak biçok film olsa da kalite olarak yanına yaklaşabilen bi film izlemedim ben. önerilerden shutter island tamamen alakasız, taken ucuz aksiyon, shooter ise eh diyeceğim filmler.
  • lionel andres  (25.08.14 10:59:59)