hadi lamborghini bize çıkarsa?!

ne yaparız lan. nasıl ve kaça satılır, ne edilir? hesap kitap yapan varsa bi aydınlatsın.

www.youtube.com

önce vergilerini ödemen lazım. 40-50bin lira diye okudum bir yerde. kime satarsın onu bilemem. kim alır daha doğrusu.

  • sutlu nescafe  (24.08.14 18:06:30)
Diyelimki 500bine satisa çıkarsak yine mi alan olmaz? Daha önceki yillarda araba cikanlar napti ki acaba? Kullandiklarini zannetmiyorum ya

  • mandalina kokusu  (24.08.14 18:17:23)
Ya hic olmadi ederinden dusuk satarsin 500 bin degil de 300 bin mesela sen mi kazandin parasini

  • hocam fazla egon var mi  (24.08.14 18:25:56)
gidersin bir galeriyle anlasirsin 100K asagisina alirlar. 40-50K vergi falan degil. tam olarak hangi araba bilmiyorum ama genelde %160 otv'si olur o aracin. en az 150-200K otv odemen gerekir. o yuzden satin almadan once galeriyle anlasirsin, parayi onlar oder.

  • crucio  (24.08.14 18:31:04)
Sana çıkarsa gidersin lüks semtlerdeki galerilerle konuşursun. Böyle böyle çekilişten araba çıktı. Hemen satmak istiyorum dersin. Fiyatından düşük vereceğini söylersin. 50-100K düşüğüne bırakırsan satılır.

Veya arabayı alır bir yerde tutarsın. Sahibinden falan gibi sitelerde sen satmaya çalışırsın. Yarışmadan kazandığını söylersin ve bu yüzden satmak istediğini söylersin. Yine 50-100k düşüğünden satarsan yine alıcısı çıkar.
  • secilmis uye  (24.08.14 18:52:04)
cekildi mi la? benim de bir cubugum var katildigim. cikarsa hemen galeriye satarim ben, ev alirim

(bkz: o paraya okuz aliriz)

bu arz araba cikanlardan galeriler aliyor, senin bir sey odemen gerekmiyor. ama biraz ucuza kapatiyorlar tabii.

sonucta sen bir ondurma yalamissin almissin 500 bin yeter bence
  • exlibris  (24.08.14 18:53:35 ~ 18:55:20)
ne yalan söyliyim ben de gönderiyorum şifreleri:) arabanın değeri 700 bin tl civarında bir şey. 600 bine bile satsak hayatımız kurtulur anasını satayım. nerede o günler.

  • geberix  (24.08.14 18:54:30)
200 tane falan şifre gönderdim ama yine de çıkmayacak biliyorum o yüzden kafamı yormuyorum :)

  • disfori  (24.08.14 18:58:14)
Boşuna göndermeyin kesin bende bu sene :P

Şaka şaka geçen sene hakkaten 150-200 tane falan göndermişimdir. Ne veriyordu geçen sene unuttum. Porsche'ydi sanırım. Çıkmadı tabi.

Bu sene 3,4 tane falan gönderdim. Çıkacağı varsa ona da çıkar.
  • secilmis uye  (24.08.14 19:14:12)
o kadar cubugu nerden buluyosunuz

  • partizan  (24.08.14 20:55:56)
Galeriye satarsin

  • delifaruk  (24.08.14 21:24:51)
sanırım bu yazlık beldelerde millete günde yüzlerce magnum satan yerlerde çalışan garsonlar falan çok atıyor sms. millet uğraşmayıp çöpe atınca çubukları bunlar da alıp sms falan yolluyor herhalde. ben olsam ben de öyle yapardım.

o yüzden 3-5 çubuk gönderene çıkmaz bence.
  • ya ben lan neyse  (24.08.14 21:27:42 ~ 21:28:08)