1000 lira bütçeyle hangi bisikleti alayım?

şu an yamaha'nın bir bisikletini kullanıyorum, yaklaşık on yıl önce çok beğenip almıştım. bu zamana kadar beni çok güzel idare etti fakat artık sorunları ardarda çıkmaya başladı. bugün üçüncü kez beni yolda bıraktı. hem hız yapabileceğim hem de iyi manevra yapabilen bir bisiklet almam lazım ki emektar yamaha'yı aratmasın. bisiklet yolu üzerinde gezen yayaların arasından şimşek gibi makas atarak geçebileceğim bir bisiklet lazım. kron'un modelleri çok hoşuma gidiyor ama bu ara sanki belediye dağıtmış gibi herkeste var. hangi marka veya modelleri önerebilirsiniz?

decathlon'da rockrider 500 var. süper. hem dağ bisikleti hem de uzun yolculuklar için ideal. dehşet iyi yol tutuyor. disk fren de var.

eğer bu modeli beğenmezsen sedona'nın modelleri de var 700-900 arası.
  • thracian  (24.08.14 15:02:24)
aradigin bisiklet sedona 310 bence.

  • camiroquay  (24.08.14 15:12:36)
bianchi touring 713- 1044TL
Carraro sportive 221- 801TL
Carraro sportive 224- 855TL
salcano city sport 10- 1089TL
salcano city sport 20- 999TL
salcano city sport 30- 929TL
salcano city sport 40- 859TL
  • epistemofili  (24.08.14 15:28:23)