bebik için termal çanta

bebeğimizle birlikte bir haftalık bir tatile çıkacağız, hafif pimririkli bir aile olarak dışarıdan pek bir şey yedirmiyoruz, dolayısıyla bir haftalık yiyecek yanımıza alsak, nasıl muhafaza ederiz, termal bir çanta vs. çözüm olur mu, olursa ne kadar süre işimize yarar, farklı noktalar olacağı için gezide, yiyeceklere nasıl takviye yapacağız vs. gibi bir çok soruya cevap , çocukla uzun bir tatil için cesarete ihtiyacımız var. sıcak değil de nem çok nem ..

bir yaşında , henüz yürümüyor, hunharca emekliyor.

  • uyutulan yogurt  (23.08.14 23:50:56)
Bizde araba çakmağından güç akan buzluk gibi bişey var piknik için sanki öle bişey daha işinizi görür gibi

  • ayhsegul  (23.08.14 23:52:55)
Yolculuk nereye?

  • nano mercy  (23.08.14 23:54:57)
giresun, ordu, samsun, sinop kaptırıp gideceğiz becerebilirsek.

  • uyutulan yogurt  (23.08.14 23:57:11)
bu buzluk mevzuunu yazdım bi' kenara.

  • uyutulan yogurt  (23.08.14 23:57:43)
m.gittigidiyor.com

Buna beziyor bizimki
  • ayhsegul  (24.08.14 00:11:56)
benden size naçizâne tavsiye, genel olarak pimpirikli bir aile olmayın. o 1 haftalık yiyeceği bozulmadan saklayabileceğinizin garantisi var mı? gittiğiniz yerden taze malzeme bulup yapamaz ya da yaptıramaz mısınız?

  • compadrito  (24.08.14 00:14:03)
araba buzdolapları işe yaramaz. kompressorlu otobüs çıkması buzdolabı almanız lazım siz de o işlere giremezsiniz bence. onun yerine bol buzla yola çıkıp uğradığınız yerlerrde buz takviyesi yaparak soğuk tutabilirsiniz nevaleleri. ama bence en iyisi gittiğiniz yerlerde taze mamüllerle imalat yapmak.

  • tukenmez adam  (24.08.14 00:33:45)
mesela, elektirikli tekli ocagımız var, pişirme kısmını onda halledeceğiz zaten, ama,mesela yoğurdunu, peynirini, tereyağını, muhafaza etmek , en azından yol boyu, sıkıntı, bunları eşim, kendisi yapıyor, hazır vermiyoruz.. sanırım kimse hazırını ver demez şimdi bana, nasıl pimpirikli olmayalım, en sağlıklı diye yediğimiz sebzeler bile yetiştirilirken bin tane kimyasala maruz kalırken?

  • uyutulan yogurt  (24.08.14 00:47:52)
çocukcağızı 1 hafta kadar hazır mamalarla ve kavanoz mamaları ile besleyin.

çocukcağız diyorum çünkü peynirin, tereyağının, sütün en güzel olduğu yerlerden birine gidiyorsunuz ve çocuğu pimpiriklenerek bunlardan mahrum bırakıyorsunuz. az rahat olun
  • yemrem  (24.08.14 01:01:42)
Tereyağın da peynirin de hasını bulursunuz efendim bizim buralarda. Dalın bir semt pazarına ağzınızın suyu akar eve bile alır götürürsünüz. Yormayın o kadar kendinizi

  • hakikibulut  (24.08.14 11:12:20)