İstanbul Kozyatağı Civarını Bilen?

Arkadaşlar çarşamba günü şu adreste sınava gireceğim;

Adres: Sarıkanarya Sokak No: 18
Yolbulan Plaza A Blok Kat: 1
34742 Kozyatağı/İSTANBUL

Bursa dan otobüsle geeleceğim, sanırım otobüsle anadolu yakasında kavacıkta inmem gerekecek. Oradan nasıl giderim haritadaki kırmızı noktalı yere?

i.imgur.com

Kavacık durağından binersen 500T otobüsleri o adresin önünde duruyor. Akbilin var mı?

  • anarche  (23.08.14 23:16:43)
Hmm akbilim yok ama otobüste birisi yardımcı olabilir belki. Taksi çok yazar mı ki?

  • denizaya  (23.08.14 23:23:14)
kavacık köprüsünden 500t en iyisi. zaten 3-4 durak anca gidersin.taksiye değmez.

  • mek  (23.08.14 23:30:56)
Kavacık'tan taksi çok yazar. 15 km falan var, 30 tl civarında ödersin.

Otobüs firmalarının genelde Ataşehir/Ümraniye taraflarında yerleri oluyor, Anadolu yakasında orada duruyorlar. Oradan daha yakın burası. Mesela Kamil Koç'un Anadolu yakası terminalinden, haritada gösterdiğin yer yaklaşık 6 km. Taksiyle 12 lira falan yazar.
  • lord esseginziki  (23.08.14 23:35:22)
Akbil yoksa yurdum yardımsever insanı yardım eder ama sen işini sağlama al.

Kavacıkdan sonra ki ilk durak senin ineceğin durak haberin olsun.

@lord'un sunduğu çözüm daha kolay bu arada.
  • anarche  (23.08.14 23:41:55)
Teşekkürler herkese. anladığım kadarı ile bu gideceğim yer ümraniye'den daha yakın. eğer otobüs beeni ümraniyede indirebilirse oradan gitmeye çalışırım.

  • denizaya  (23.08.14 23:45:13)