Yaşlılar için sakinleştirici

Biliyorum ilaç tavsiyesi almak uygun değil ama şuan zor durumdayım. Büyükbabam ameliyat oldu ve başında bakıcı kadınla ben varım. Öğlen 12 den beri durmadan küfür edip söyleniyor. Ben bugün gelebildim ama 3 gündür böyleymiş. Başından ayrılamıyoruz, hayatımda duymadığım küfürler duydum. Biraz zor durumdayız yani.
Malum saat geç yarın pazar, doktoruna ulaşamıyorum.

Tavsiye edebileceğiniz hafif bi sakinleştirici var mıdır? Napmak lazım ?

Şuan askerlik anılarını anlattırıyorum ama arada es verip anneanneme küfürler savurmaya devam ediyor.

Napılır hiç bilmiyorum, yorgunluktan da ölmek üzereyiz. Yardım eden elleriniz, beyinleriniz dert görmsin. Amen

Bence deli deliyi görünce sopasını sakladın. Biraz sert çıkışın şımarıyor gibime geldi.

Geçmiş olsun, yorumum hoş değil ama yaşlılar da çocuk gibi oluyor unutmayın.
  • eli  (23.08.14 20:29:08)
passiflora denediniz mi? hem bitkisel, hem şurup, meyve suyu ile falan verilebilir.

  • salem330  (23.08.14 22:00:38)
Deliriuma girmiş olabilir direkt acile basvurmalisiniz.

  • betsy  (24.08.14 00:03:42)
passiflora +1

  • amuda kalkan solucan  (24.08.14 00:22:51)
sara hastalığı, aritmisi yoksa:
laroxyl tb

  • siradisi00  (25.08.14 16:17:07)