Vücut geliştirme

www.jetkarikatur.com

çok aşırı kilolu değilim ama var bi göbeğim. Bu vücudu forma sokmak için 28 çok geç mi? Atletik bir yapıya sokmak için, biraz kas patlatmak için?

galeri8.uludagsozluk.com şu forma yaklaşmak ne kadar sürer?

1.85 boy 88-90 civarı kilo var.. ama hızlı alıp hızlı verebilen bir bünyeye sahibim.. Kilo sadece göbeğe gidiyor :))

  • accorbite  (23.08.14 14:55:27)
yapmayın arkadaşlar ne 1-2 si

minimum 3-4 sene gerekir o da düzenli yapıp ek besin desteği alırsan
  • technicalte  (23.08.14 14:58:50)
www.google.com.tr

şimdi senin ilk resimdeki kadar bile atletik olmadığını varsayarsak, hesabı sen yap
  • corneillus  (23.08.14 15:02:31 ~ 15:03:25)
biraz reklam gibi olacak ama bak işte bir şeyler karaladık

bilginog.com
  • yapma volkan  (23.08.14 15:37:18)
8 ayda şu vücudu sıfırdan gelen birinin yapması imkansız. arkadaşların dediği gibi en az 4-5 senesi var bunun.

  • costa blanca  (23.08.14 15:40:42)
bir de o vücuda ulaşmak için rahat 2.5 senesi var.

ayrıca arkadaşın dediği gibi ek besin alman gerek.
5 sene biraz fazla. 2.5 senede bu vücudu yakalarsın.
ama güzel çalışman lazım. dikkatli beslenmen gerek. uyku düzenin vs olacak.
yani sıkı çalışman gerek.
  • yapma volkan  (23.08.14 15:48:28)
yaşın değil 28 18 de olsa 12 ayda bu vücudu siksen yapamazsın. siksen diyorum bak. orada öyle bir emek var ki ancak yaşayarak anlayabilirsin. bu vücudun en az 3-4 senesi var. ki o da güzel beslenme, güzel antrenman ve güzel dinlenmeyle elde edilebilir. düzen kuramazsan 3-4 senede de yapamazsın.

yaşın geç değil. 60lık adamlar biliyorum ben nereden nereye geldiler. bir yerden başlamalısın.
  • papillon7  (23.08.14 16:03:27)