Kilo alma

Arkadaslar kilo almak istiyorum. Doktora gittim gayet sagliklisin dedi. Var mi sizin bildiginiz etkili bir yontem.

spor sadece kilo vermek için yapılmaz. spor yap. salondaki hocalar yardımcı olurlar.

  • bi sey dicem  (23.08.14 13:58:38)
bol protein ve ağırlık kaldırmalı egzersizler, squat vs.

  • zgrydn  (23.08.14 13:59:55)
benim bildiğim çok güzel bir yöntem var:

düzenli ve doğru beslenme + uyku + mümkünse spor.

kendinize uygun bir beslenme programı almak için diyetisyene başvurabilirsiniz. ya da kendiniz okuyup araştırabilirsiniz. kilo almak kolay. insana düzenli yaşamak zor geliyor. kendimden biliyorum. ben de gayet sağlıklıyım.
  • click here to see her naked  (23.08.14 14:00:39)
çok zayıflık gibi bir durum söz konusu ise psikoloğa gidiyorsunuz ya da psikyatriste gidin ilacı o yazıyor, kilo almak istiyorum diyorsunuz, ilaç ile pekala alınıyor.

  • uykusunu yakalayan adam  (23.08.14 14:01:45)
Ya ben de bi ara spora gittim zayifliktan dolayı. Beslenmene dikkat etmeyince o da ise yaramiyo. Hafif bacak kasi yaptim mesela ama cubuk krakerde kas varmis gibi durdu valla. Adam bana protein ağırlıklı beslen diyo ben adam gibi beslenmedim o yüzden de bi ise yaramadi. Spor yapcaksan yemek yemeyi kafana koyman kendini zorlaman lazim

  • ddenizz  (23.08.14 14:16:09)
günde 2 yumurta , 1 litre süt. Günde en az 9 saat uyku.

  • empedokles  (23.08.14 14:31:54)
beslenme + spor ile gayet güzel kilo alınır.
sağlıksız şekilde ise kola+cips ve dondurma yiyerek alabilirsin ki tavsiye etmem.

  • seyduna6687  (23.08.14 14:54:58)
doktor sagliklisin demis niye kilo almak istiyorsun ki

  • crucio  (23.08.14 15:16:08)