six feet under'ın final bölümünün son 10 dakikası

(bkz: six feet under'ın final bölümünün son 10 dakikası )

sizde ne duygular uyandırdı? izlerken veya sonrasında ne düşündünüz?

herkes çok büyük övdüğünden bende 10 üzerinden 10'luk değil de 8'lik bir his uyandırdı.

----spoiler var----

bana kalırsa sondan bikaç bölüm önce brenda ve o esmer yellozun hastanede karşılaştıkları bölüm dizinin pik noktasıydı. oradaki elektriği iliklerime kadar hissettim. Nate'i gömdükleri, mevlanalı falan olan kısım ise aşırı iyiydi. sanırım 11. bölümden bahsediyorum. işte o 10'da 10'luktu.

----spoiler var----
  • golan trevize  (22.08.14 21:16:55)
Şimdiye kadar çekilmiş en iyi dizi finali.

  • kaffle  (22.08.14 21:20:37)
açıkçası beni de aşırı etkilemedi. beni genel anlamda son 3-4 bölümü çok etkiledi. o yüzden dizinin finalini son 10 dakikasıyla değil de son sezonuyla değerlendiriyorum ben. hep söylediğim gibi, dünyanın en güzel dizisi ve finali budur.

  • nathanieltroy  (22.08.14 21:28:29)
dizinin son on dakikasını öveduranlar bence tüm diziye hakaret ediyor. o son on dakika yoktan var olmadı, üzerine kondukça kondu her bölümde. o yüzden abartılı buluyorum ben bu son on dakikayı övme halini. toptan güzel (bence en güzel) dizi idi, sadece son on dakikasıyla değil.

  • devilred  (22.08.14 22:28:19)