yds hakkında

sonbahar başvurlarını kaçırdım daha geç olur sanıyordum bitmiş bile..

benim planlarıma göre bu sonbaharda bir tane dil sınavına girmem lazım, sorum ise şu,

yds ye denk sayılan hangi sınavlar var sonbaharda yapılacak?

birde bilenler zahmet olmazsa 40 yds puanına karşılık geleni yazabilirse sevinirim.

teşekkürler.

toefl'da ielts'de çok sıklıkla yapılıyor ancak ben de dün baktım yakın tarihler dolmuş. ekim itibariyle rahat.

  • pofudukayi  (22.08.14 20:42:22)
dokuman.osym.gov.tr
ielts denkligi kaldırıldı sacma bi kararla ve pearson pte sinavi geldi. Toefl zaten var. Ayrica osymnin sitesine girip yabanci dil esdegerliliklerini kac puan neye denk geliyor görebilirdiniz. Yine de paylaştım.

  • karacigerim vur kadehlere  (22.08.14 20:55:10 ~ 20:55:47)