Hard diskte kayıp alan?

Bilgisayarım bugün C sürücüsünde alan kalmadığını söyledi, biraz yer açmak için dosya silmem gerekiyormuş.

Ben de mümkün olamayacağını düşündüm bunun, çünkü bişey yüklediğim yok bilgisayara bi anda nasıl doldu hafızası anlam veremedim. C sürücüsüne girdim Bilgisayar klasöründen, içindeki tüm dosyaları seçip sağ tıkladım, özelliklerden tüm dosyaların toplam boyutunun hard diskin toplam hafızasından 60 GB daha az olduğunu gördüm. Yani bilgisayarımda yer olması gerek, ama Yerel Disk (C:) simgesinin altındaki bar hafızanın tamamen dolu olduğunu gösteriyor. Neden?

gizli dosyalar vardird

  • crucio  (21.08.14 20:25:52)
ccleaner kullan temizlik için

kayıp alan falan yok hacı. dosyaları seçip sağ tıklayarak bakılmaz. c sürüsüne sağ tıklayıp bak.
  • birisi.  (21.08.14 20:29:55)
disk birleştiricisi'ni kullan bir de. araçlar'da, bi kullan bakalım uzun zamandır kullanmıyorsan diskte ayrılma çoktur ondandır.

ama gizli dosya +1 de diyorum. tabi 60 gb gizli dosya ne be :DD
  • suicidal ronin  (21.08.14 20:35:37)