[]

Çeviri yardım

Canlar söz bu son..Şunu birisi çevirebilirse çok mutlu olucam..

The significant improve in the aforementioned properties could be discussed in terms of higher extent of fixation of the prepared Ag-NPs colloid onto/or within the finish/fabric matrix, thereby enhancing %N, Agcontent,hydrophilicity as a direct onsequence of introducing new hydrophilic sites such as –NH2 and –NH groups loaded with Ag-NPs and hence exhibit greater inhibiting power against the G+ve and G-ve bacterial strains as compared to Ag-NPs-unloaded cellulosic fabrics. It is clear from Table 2 that the greater the amount of Ag-NPs colloid-loaded onto/within the fabric, the higher the antibacterial functionality, expressed as large area of inhibition zone, regardless of the used substrate.


 
Yıllardır ingilizce konuşuyorum bunu görünce ingilizce bilmediğimi fark ettim.


  • ironiden anlamayan dunyasiz  (22.08.14 04:32:14) 
halen guluyorum.


  • ottoschmit  (22.08.14 11:57:27 ~ 11:57:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.