Dizi önerileri

Özellikle kıyıda köşede kalmış, az bilinmeyen diziler olursa süper olur. Tür olarak herşeye açığım, sadece komedilerde kahkaha sesini sevmiyorum o kadar.

Şu ana kadar izlediğim diziler:

A Young Doctor's Notebook, American horror story, the americans, arrow, atlantis, awkward, bates motel, banshee, black mirror, the blacklist, BB, brooklyn 99,chicago fire,community, da vinci demons, dexter, downtown abbey, fargo, the following, girls, gossip girl, got, glee, hannibal, himym, homeland, IASIP, Justified, the killing, lost, agents of shield, modern family, new girl, OUAT,OITB, the originals, orphan black, parenthood,Prison break, shameless, sherlock, sleepy hallow, the strain, suits, suparnatural, spartacus, true blood, true detective, tyrant, under the dome, the vampire diaries, the walking dead,white collar legend of seeker,chuck, the wire, sopranos, OZ, fringe, friends, merlin, one tree hill, tomorrow people, flashforward, entourage, OC, avatar the last airbender ve daha hatırlayamadıklarım..

Edit: Carnivale izlendi yazmayı unutmuşum. Arrested development'ın ilk sezonu izledim sarmadı beni nedense. You're the worst'ün ilk bölümünü izledim ama çok ortalama geldi, diğer bölümleri ilk bölüme göre nasıl? diğer önerileri dikkate alacağım. :)

bu kadar dizi izleyip lutheri izlememen ayıp. luther>sherlock

  • acukali ekmek  (21.08.14 01:27:19)
Tam benim kafadansın :D
Graceland
Hemlock grove
My Mad Fat Diary
  • mornie  (21.08.14 01:28:33 ~ 01:30:44)
arrested development

edit: buff yazmış aşağıda, görünce fark ettim. freaks and geeks süper dizi. 1 sezonu var zaten.
  • signore  (21.08.14 01:30:49 ~ 01:42:23)
carnivale göremedim orada galiba.

  • iste o kavunici balik  (21.08.14 01:32:06)
Hemen yapıştırayım
Freaks&Geeks

  • buff  (21.08.14 01:36:03)
jekyll
in the flesh

  • elfa  (21.08.14 01:55:23)
Damages.

Ben çok beğendim hiç tahmin edilemeyen şeyler oluyo.
  • contavolta  (21.08.14 02:02:38)
luther
braquo
bron/broen

listede üşendiğim için kontrol etmedim . bunlar fazla bilinmeyen, kıyıda köşede kalmış ama güzel dizilerdir.
  • cekingen fil  (21.08.14 02:27:16)
uzuun listede gözümden kaçtı mı bilmiyorum ama Black Books ve Firefly diye eklemek istiyorum.

  • kobuzchu kiz  (21.08.14 03:12:04)
Coupling var, BBC komedilerinden. Kahkaha sesi yoktu diye hatırlıyorum.
(bkz: coupling)

  • sevgikusunkanadinda  (21.08.14 04:19:45)
house of cards var politik entrika falan

  • cdiyez  (21.08.14 04:47:50)
boardwalk empire
masters of sex

  • simten  (21.08.14 08:46:36)
  • islakkedicorbasi  (21.08.14 08:46:46 ~ 08:47:12)
  • cliquot  (21.08.14 09:15:32)
siberia demek isterdim ama yarım bıraktılar diziyi. halbuki baya baya iyi diziydi, bikaç tutarsızlık dışında. yine de 11 sağlam bölüm izlemek istersen deneyebilirsin.

  • lionel andres  (21.08.14 10:23:20)
(bkz: hex)

  • kaset  (21.08.14 14:20:54)
wilfred. yeni bitti zaten çok uzun da değil, bence gider.

  • kaza susu  (22.08.14 06:50:14)
the oz, the wire ve deadwood.

  • kaledekiyalnizlik  (22.08.14 11:31:05)