otomatik ödemede olan faturayı farklı bir yerden ödemek

bankada otomatik ödemede olan bir faturayı başka bir yerden parayla ödedikten sonra otomatik ödemeden de ödenir mi? yani aynı fatura iki kez ödenir mi?

daha önce başına böyle bir şey gelen varsa veya denediyseniz cevaplarsanız sevinirim.

Tekrar ödenmez. Ama otomatik ödeme yüzünden aldığın indirim, hesap işletim ücreti almama gibi durumlardan yayarlanmanı durduruyorlar sanırım.

  • godless frog  (20.08.14 22:13:59)
Tekrar ödenebilir. Daha önce başıma gelmişti. Sonra parayı geri almak için uğraşıyorsun.

  • hala mi ceren yahu  (20.08.14 22:23:48)
Tekrar ödeyebilir, bazen fatura bulunamadı diyor bazen çat diye çekiyor.

  • Lim5  (20.08.14 23:07:54)
ödenebilir, başıma geldi. bir sonraki faturadan düşüyorlar fazla ödenen tutarı.

  • inheritance  (21.08.14 09:25:26)
Hangi kurumun faturası olduğuna bağlı. Mesela ASKI'nin gerizekalı sisteminde 10 kere bile ödeyebilirsin. Geri almak için de 1 ay uğraşırsın. Bazı kurumların sistemleri ise gayet prof. çalışıyor, sorun olmuyor.

  • osurdum  (21.08.14 09:28:20)