Kapadokya soruları ve bonus cinsel soru

1. Eylül'de hava nasıl? Gidilir mi?
2. Nerde kalınır? Tavsiye ettiğiniz bir yer var mı?
3. Nerde yemeli dersiniz?
4. Balon turu varmış heralde. Eylül'de yapılıyor mu? Fiyat ne kadar? Yapmaya değer mi?
5. Peri bacalarını gezmek dışında başka ne yapılır orda?

+18 soru:
adamın "natural viagra" diye sattığı şey ne? mesir macunu mu o?
www.thetraveltart.com

4. fiyat sectiginiz pakete gore adam basi 150-250 euro arasi degisiyor.
5. ihlara vadisinde yuruyus, yer alti kentleri. testi kebabi. hala duruyorsa asmali konak nostaljisi.

  • nicki martin  (20.08.14 04:54:07 ~ 04:56:38)
cezerye falandır.

  • yalnux  (20.08.14 06:52:46)
1. agustos sonunda gitmistim ben. sort, t-shirt fazla geliyordu. eylul daha iyi olur bence.
2. urgup'te kalmistik. ortmenevinde. ucuzdu. yani iyiydi. ama kizli-erkekli kalinmasina musaade edilmiyor. ayri odalar tutmak gerekiyor. urgup, aksamlari sakin bir yer (ramazan'di galiba onun etkisi var miydi bilemiyorum)
3. yemeli yerleri hatirlamiyorum. dort sene oldu gideli.
4. 150 euro odemistik sanirim. degmez bence. bizim gruptaki 4 kisiden yalnizca biri begenmisti. o da turist kafasinda, her seyi begenmeye hazir biridir. (begenenleri de ezdim hemen)
5. yeralti sehirleri var denildigi uzere. onlara gidilebilir. bizim gittigimiz derinkuyu'ydu herhalde. uchisar guzeldi. goreme acik hava muzesi iyiydi. ihlara'yi biz o kadar begenmemistik. yine bir turist klasigi olarak ev yapimi saraplardan da alinabilir.

18+lik soruyu da o tur seylere hic ihtiyac duymadigimiz icin bilemedik tagbii
  • John Finn  (20.08.14 07:20:25)
2 - Bütçenizi bilemiyorum ancak MDC Cave Hotel'de kaldım, tavsiye ederim, Kapadokya'ya gitmişken minik bir mağarada kalmak keyifli oluyor.

3 - Seten Anatolian Cuisine - fine dining için ideal, yabancı turistler tercih ediyor.
Ürgüp'ün merkezinde iki ocakbaşı denedik ama işe yaramazdı, sadece folyo içinde pişirdikleri pastırmalı meze güzel.

4 - Balon turu kesinlikle yapmaya değer, biz araştırıp Anatolia Balloons'da karar kılmıştık, tavsite ederim.

5 - Uçhisar - Ortahisar - bir de bi hisarlı yer daha var, hepsinde kale var, kalelere çıkın, orda çay kahve için, manzara güzeldir.
Yeraltı şehri de çok güzeldi.

Kayseri'den dönecekseniz pastırma almadan dönmeyin :)
  • mocha  (20.08.14 09:24:27)
1-şubat ayında gittik hava çok sıcaktı, dolayısıyla Eylülde daha sıcak olur.
2-ottoman cave 'de kaldık , muhteşem odaları vardı. Kesinlikle tavsiye ederim.
3-Otelden tura katıldık , orada bişeyler yedik , tam bilmiyorum
4-Biz gitttiğimizde çok pahalıydı ve adambaşı fiyatıydı o yüzden gereksiz bulduk.
5-Ihlara vadisi , Göreme açık hava müzesi vs gezdik çok hoştu
  • proustun bir aski  (20.08.14 10:26:23)