Note 2 Ekran Değişimi ve Süresi

Bugün bir bisikletlinin bana çarpması sonucu elimdeki telefonum taklalar atarak yüzüstü yere kapaklandı. Ekranda çok hafif bir çatlak var, telefon çalışıyor fakat görüntü yok haliyle.
-Ben perşembe sabah erkenden şehir dışına çıkıyorum. Yarın gitsem halledebilirler mi?
-Garantisi var telefonumun ama düşürme garanti kapsamında değildir kesin, Samsung servisi çok fahiş fiyat mı çekecek? Daha önce değiştiren var mı? Kendim ucuza alıp takayım desem veya herhangi bir telefoncuya yaptırsam garanti kapsamından çıkacak telefon. Ne yapayım sizce?

servise gönder üç beş gün sonra sana bi fiyat çıkarırlar sana uyarsa ödersin.uymazsa geri çağrırsın.yaptıracak başka yerler ararsın ama garantiden çıkar.

  • uykulu_fb  (20.08.14 02:05:02)
tahtakalede bi sokakta sadece telefon yedek parcasi satan yerler var. orlardan ekrani alip dogubankta taktirabilirsin.

  • camiroquay  (20.08.14 03:17:20)
+1 camiroquay

hatta doğubank civarında da teknik malzeme satan yerler var sorup fiyat alabilirsin, sonrasında doğubank'ta yine fiyat alarak hemen yaptırabilirsin.

sirkeci/eminönü bu işin kalbi. geri kalan her yerde öperler sizi :)
  • dijital dunyadaki analog adam  (20.08.14 03:42:07)
Ayni sorunu yasadim dogubankta degistirdik. Eskisi kadar iyi olmasa da yine de sorunsuz calisiyor. Garantisi yok ama ne cikacagi belli olmuyor. 300 liraya yaptırmıştim ben 4 5 ay once

  • kimyasalmadde  (20.08.14 05:09:17)
Sana çarpan arkadaş bu mu yoksa ? : eksiduyu.ru

  • MustafaCan  (20.08.14 09:00:15)
ahahah ben İstanbul'da yaşıyorum. Bi' de bana saat 9 gibi çarptı. Denk gelseydi şahane olurdu çünkü o an telefonumun bozulduğunu anlamayıp bir şeyim yok diye gönderdim çocuğu. ^_^

  • ay nov kung fu  (20.08.14 09:09:33)