İspanya'da ne ucuzdur, neler alınır

Uzun süreli Barcelona'da bulunucam ve merak ediyorum acaba orada tekstil, elektronik eşya fiyatları nasıl? buradan götürmek için yeni bişey satın almayıp acaba oradan mı satın alsam ihtiyacım olanları ?

elektronik aynı hemen hemen, zaten artık avrupada elektronikte ucuz bir şey yok. fiyatlarımız aynı.

tekstili burdan al.

istediğin ürünün fiyatlarına şuradan bakabilirsin: www.amazon.es
  • fakyoras  (19.08.14 16:09:47 ~ 16:10:13)
ı love barcelona t-shirt ü satın aldım 20€.

iç kısımda imal yerine baktım daha sonra made in Turkey yazıyordu.

bana kalırsa oradan hatıra olacak eşyalar almalısın tekstili bizim ülkemize göre pahalı.

Bol bol tapas ye derim kalamar ve patates i müthiş yapıyor adamlar. ;)

telefon almak istersen 2.elleri uygun ve temiz cihazları var . ayrıca tax free de alabiliyorsun.

1 yıl filan orda durcaksan ıphone 5s aylık 4€ ya geliyor kontratlı olarak.

baska sorun olursa buradayım
  • redlabel  (19.08.14 16:16:07)
Oğlum D&R'da gördüğü Schleich dinazor figürlerinden çok istiyordu ama iri bir dinazor için 50-75 tl arası para istiyorlardı.İspanyadaki imaginarium mağazasından 20 tl gibi bir rakama aldım. Duty free de satılan çikolatalar ispanyadaki DİA'larda daha ucuz.Bunlar muhtemelen işine yaramayacaktır ama genel bilgi olur belki.

  • delicevat  (19.08.14 16:18:21)