[]

mimar sinan yetenek sınavı

selam, yarın yetenek sınavı var ve çizim kağıdını üniversite mi teğmin ediyor? kılavuzda bunla ilgili bi şey yazmıyor.
 
kağıt ve kalem veriyorlar. ama herkes bi torba kalemle gidiyor, ayrıca kağıdı koyup üzerinde çizmek için tahta parçası gibi bişey var, onu da götürsen iyi edersin. sıralar pek düzgün değil.


  • sttc  (19.08.14 00:21:49) 
sınav bomontide olacak ve sıralar çizim için küçük gelebilir.bazı sınıfların sıraları böyle tırtıklı oda kötü bir handikap.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (19.08.14 00:30:27) 
selam bu konuya hakim biri özelden mesaj atabilir mi?


  • guzellige inancimi sarsan simgeler var  (19.08.14 02:05:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.