[]

eskişehir'de hangi semtten daire alınır/alınmalı?

temiz, ferah, binaların kıç kıça olmadığı bir yerden ev almak istiyorum. 2+1 veya 3+1 şeklinde alıcam ancak tam nereden alacağımı kararlaştıramadım. yeni binaların yapıldığı yerleşim yerleri var ancak buralar nasıl gelişir bir fikrim yok. bekar ve tek olarak yaşayacağım (şimdilik)

vişnelik mah.'ni pas geçelim çünkü 2+1 eve 300bin tl isteyen gördüm.


 
şehir batıkent tarafına doğru gelişiyor son yıllarda, oralar epey hareketlendi. yeni, güzel siteler yapıldı 3-4 katlı, epey beğendik biz oraları.


  • kobuzchu kiz  (18.08.14 22:15:42) 
çankaya'da hoş hem merkeze gitmekte kolay


  • kasux  (18.08.14 23:50:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.