Amerikan gezisi

www.geographika.com Böyle bir organizasyon gördüm.Sizce fiyatı uygun mu ?Türk olarak katılsam sıkıntı çeker miyim ? Bir de amerikadaki çoğu eyalet geziliyor değil mi burada eksik olan bilindik ne unutulmus gezi de ?

abi adamlar 3 gunde new york gezisi yapmis mumkun degil.

o kadar para ustune bir de ucak bileti vereceksin. az biraz ingilizcen varsa 44 gunde kendi basina cok daha guzel bir gezi yapabilirsin. cogu kamp konaklama zaten. onun yerine couchsurfing ayarlar, ya da international student hostellerde kal. al sana kultur degisimi. hostellerde senin gibi pack-back yapan yuzlerce elemanla tanisacaksin zaten.

ha tek orjinal yani, genclik kampi gibi bir sey olmasi ki, 44 gun onun icin bile cok cok uzun bir sure. 20 gunden sonrasi eziyet haline gelir. surekli otobus, in-bin, sabahin korunde uyan, gece komin halinde uyu, cadir, otel, mobil bir halde olmak icin bence 44 gun cok uzun bir sure.
  • nicki martin  (18.08.14 18:11:05)
44 gunde cok daha iyi gezersin kendin. Uzun vadeli araba kiralayıp.

  • Sarix  (18.08.14 22:02:41)