Turkcell GencTarife, GencPlus vs 25 yas sorunsali

Simdi benim 25 yas dolali cok oluyor, hala GencTarife'deyim. Yillarca faturali kullandiktan sonra hazirkart'a gecmistim. Simdi bakiyorum, GencTarife icin 30 liraya 500dk + 1gb internet veriyor Kacmaz Ikili adi altinda.

Soyle bir ifade var: "Kaçmaz İkili Paketi'nden Hazır Kart gençTarife ve GençPlus tarifelerindeysen ya da diğer Hazır Kart tarifelerinde olup 25 yaşından küçüksen faydalanabilirsin."

GencTarife vs zaten 25 yas alti icin. Beni unuttular mi naptilar?
Kacmaz Ikiliye icin sey yapayim diyorum da, yaparsam otomatik duser mi acep?

25 yaş altı olayı formalite biraz. kampanya/pazarlama ile alakalı mevzular.
zaten böyle bir logic control yapsalar, kolayca senin gibi bi sürü kişiyi bulurlar. bi şey olmaz diyorum.

  • widee  (18.08.14 14:00:37)
40 yaşındaki teyzem bu 25 yaş isteyen tarifelerden yararlanıyor. Hatta Turkcell müşteri hizmetlerine sorun olur mu diye sorduğunda problem olmaz cevabı almıştı. Özellikle numarasını taşıyan abonelere bu konularda tölerans gösteriyorlar.

  • osurdum  (18.08.14 14:06:52 ~ 14:07:13)