amacı nedir?(vol.2)

arkadaşlar öncelikle merhabalar şu aralar hayat yokuşundan epey hızlı yuvarlanmaktayım,bundan iki üç ay önce bu başlığın ilk bölümünü yayınlamıştım neyse bir kız vardı duygularımı açamadığım,şu an geriye doğru bakınca bitmesin istediğim,sevgilisi vardı bir ara yoktu mesaj attım konuşmuştuk kötü bir düşüncem yoktu tabi tüm samimiyetimle sevgilisinden ayrılmasını bekledim ama bir türlü olmadı galiba bana sıra gelmedi,alıştım neredeyse ,unutamam zaten o güzel günleri ya,sonra üç gün önce mesaj attı bende bir heyecan tabi konuştuk biraz sonra dün mesaj attım cevap vermedi whatsappta ekledim sevgilisi varmış, abi ben anlamıyorum tam alışmaya çalışıyorum gelçi yok başkasını da sevemiyorum ya birden pat diye ortaya çıkıyor sonra bir şey demeden kayboluyor sarı ikaz ışıkları gibi ne yapıyım daha öncede böyle yaptı engellesem numarayı buna cesaretim bile yok öyle bir hikaye işte bu da..

eğer sadece arkadaş olduğunuzu düşünmüyorsa sevgilisiyle arası kötü oldukça sana sarıyor olabilir. ego tatmini rulez.

  • devilred  (18.08.14 13:20:43)
üzülerek yedekler listesine alındığını belirtmek isterim.

  • vonkhar  (18.08.14 13:28:57)
Sevgilisiyle arası bozulunca başka bir erkekle dertleşiyor, biraz itifat ve ilgi ihtiyacı duyuyor. Klasik bir tip işte. Sen de oltaya geliyorsun gibi.

  • osurdum  (18.08.14 13:34:44)
sadece ego tatmini icin kullaniyor seni. baska hic bir aciklamasi yok, benden soylemesi. boyle birseye yataklik etme, hem sana yazik, hem kizin sevgilisine yazik.

engelle numarayi gitsin, daha iyi insanlar cikicaktir elbet karsina. bu kiz yuzunden onlari kacirma.
  • gerard  (18.08.14 14:06:38)
seni yedeğe almış, senin ona ilgi duyduğunu biliyor; ilişkisinde mutsuz olunca ya da ne bileyim sıkılınca sana sardırıyor; "ilgi ilgi ilgi" diye. Şimdi alsan karşına konuşsan der ki; "sen yanlış anladın, sen benim çok değer verdiğim yakın arkadaşımsın bik bik bik".
Net söylüyorum engelle gitsin sevgilisi uğraşsın

  • velvet revolution  (18.08.14 17:35:01)
Yedekte tuttuğu, ilgi istediği filan yok. Anladığım kadarıyla pek bir samimiyetiniz yok kızla. Uzun zamandır görüşmeyince "sesin soluğun çıkmıyor?" tarzı mesaj atmış öylesine. Canı sıkılmış, rastgele mesaj atmış işte o kadar. Sözlükçülere inanıp kızı topa koyma, ama umutlanma da. Bir şey çıkmaz ordan.

  • cezzar dede  (22.08.14 03:23:44)