kafası en güzel içecek hangisi?

parayı düşünmeyin.

kalite değil tür önemli. (artık araştırıp bulsunlar)

süre ve aynı dozda tutması da önemli.

kötüleri saymayın. sadece iyileri yazın.

kokaini, eroini vs.. yazmayın sadece içki.

absinthe

  • razvan rat  (17.08.14 14:47:58)
ya valla ben öyle içici sayılmam ama içtiklerim arasında en güzel kafası olan rakı'dır bence. duygusallıktan değil, vallaha öyle! bunun dışında diğer içkileri sevdiğimi de çok söyleyemeceğim -tatlı içki seviyorum napıyim? :/ -

  • pasp  (17.08.14 14:52:39)
bence şarap, 1 şişe içince çakırkeyf oluyorum. ertesi gün mide bulantısı yok, baş ağrısı yok; temiz.

  • buzdagi  (17.08.14 14:53:33)
Kafa yaşamak istiyorsan karıştıracaksın, vodka, viski, rakı, tekila, çok içmene gerek yok, hepsinden 1 duble içsen yeter.

  • grimer  (17.08.14 14:58:02)
everclear

  • Huan8  (17.08.14 15:33:30)
şarap ve viski.

türü marka modeli kendileri seçecek artık
ama viski sert, ı ıhh pek sevmiyoruz diyebilirsiniz. vat 69 şeker gibidir. tek başınıza şişe içer bir şey olmadıkiii dersiniz ama yamultur atar.
  • qxgviper  (17.08.14 16:17:02)
En temizi Martini benim içtiklerim arasında.

  • Nocturne  (17.08.14 16:29:45)
grimer + 1
razvan rat + 1 ama geçen yaz bir bardak (kendi bardağının ayarı ile) Absinthe içerek daha kafayı bulamayıp onun yerine 24 saat sürekli terlemişliğim var, kışın içmek daha kolay onu.

Onlara ek olarak da 4-5 tane içkinin karışımı olarak Long Island Iced Tea'yi severiz. Hem içimi kolay, hem yazlık, hem de hafiften ağır.
  • aychovsky  (17.08.14 16:35:46 ~ 16:37:39)
bünyeye göre değişir, ben şarap içince agresif oluyorum, votka falan da mal ediyor, biranın kafası en güzeli <3

  • yuto  (17.08.14 20:09:12)