zamundaya girme?

ALmanydayım direk hiç bir ayar yapmadan girilmiyor zamundaya.anonymox yükledim ayarlardan amerikayı ingiltereyi başka ülkeleri denememe rağmen hep 403 forbidden hatası alıyorum nasıl girebilirim siteye?

zamunda.ch yi denedin mi?

  • buzdagi  (17.08.14 12:25:24)
Türk ip si ile dene.

  • sutlu nescafe  (17.08.14 12:27:20)
zamunda ch yi denedim olmadı

türk ip si ile nası giricem? dns mi deiştirmem gerek?
  • allstar  (17.08.14 12:30:15)
Proxy ya da VPN kullanman lazım. Yanlış bilmiyorsam zamunda Türkiye'nin de içinde bulunduğu birkaç ülkeden erişilebiliyor. Türk bulamazsan Bulgar proxy bul.

  • sutlu nescafe  (17.08.14 12:33:41)
tavsiye edebilceğiniz bir program var mı?

  • allstar  (17.08.14 12:34:19)
türk ve bulgar ip si olmadan giremezsin . vpn kullanılabilir bu durumda ama türkiyede server bulunduruan bir şirket bilmiyorum . zaten vpn nin olayı o değil mi yanlışım varsa düzeltin yasağın olmadığı yerde bulunması gerekiyor . kısaca senin almanyadan girmen bayağı zor bir durum .
eğer özel birşey aramıyorsan ben sana atabilirim torrent dosyasını aradığın şeyin . o şekilde çalışıyormu ondan da emin değilim ama denemesi bedava :)

  • goldberg  (17.08.14 12:38:46)
aradığım özel bir şey yok genelde xxx videoları ordan indiriyordum

  • allstar  (17.08.14 12:40:10)
direk siteden seyretsene bununla uğraşacağına orada yasaklı değil :D

  • eleutheiros  (17.08.14 12:59:04)