Harici Harddisk Alacağım

şu ürün şu an indirimde: www.teknosa.com

harddisk ihtiyacım var fakat hangi kriterlere göre bir ürün alınmalı bilmiyorum. bu alet kaliteli midir? hızlı mıdır? kısacası artıları eksileri nedir?

www.hepsiburada.com

ben bunu kullanıyorum. hızı, sessizliği her şeyiyle memnunum. 1 yıl olmuş alalı. fiyatı aynı.
  • capitale de la douleur  (16.08.14 17:33:54)
Ben de wd önereyim, uzun yıllardır pek çok marka kullandım en sorunsuzu wd idi. yalnız almışken üstüne az daha koyup, aveanın 33tl indirimiyle şunu alın derim. ben kullanıyorum memnunum.

www.n11.com
  • sheeper  (16.08.14 17:44:24)
usb 3.0 olsun ve garip bir marka olmasın. sonrası kesene göre artık.

  • simbolmina  (17.08.14 02:53:28)
Toshiba'nın birçok ürününde ciddi sorunlar çıkıyor, notebook içinde bulunan hdd'lerinin çok sık bozulduğunu duydum. İnternet'te kullanıcı yorumlarını okuduğumda ben de WD'yi tercih etmek gerektiğini düşündüm arkadaşlar gibi. Hata ve bozulma oranı en az olan markalardan birisi.

Hatta şu ürünü, Vatan'dan almayı düşünüyorum: www.vatanbilgisayar.com
  • sevgikusunkanadinda  (17.08.14 02:58:41)
Açılın arşivci geldi :)
Bende bu 4'ü var. Tam bir arşivciyim. Sondaki Smartmedia'yı sırf tv'ye bağlanıyor diye almıştım 3 kere falan çöktü. Hala çökük içindekileri kurtarmam lazım bir ara. Gri olan WD'den çok memnunum. Siyah WD de güzel ama onu çok kullanmadım. Ötekiyle aynıdır. Siyah Toshiba malzeme kalitesi olarak pek memnun etmedi ama şimdiye kadar Toshiba'lardan hiç sıkıntı çekmedim. (Bir sürü Toshiba flash belleğim, iki notebookum var.)
www.amazon.com
www.gunesintamicinde.com

2,5" olsun.
USB 3.0 olsun.
Bilindik bir marka olsun.(WD)
Bu yani.
  • Lim5  (17.08.14 04:09:51)