divit'i de uçurmuşlar

kişisel olarak tanımam etmem de, adam duyuru'nun renklerinden biriydi.
iki gram tolerans gösterseniz olmuyor mu?
bu ne ya?

nası ya nerde uçurmuşlar

  • mula  (16.08.14 01:43:24)
(bkz: #45001760)

buna çok güldüm ben ahahah
  • devilred  (16.08.14 01:43:32)
Sebebi neymiş ki?

Kelle koltukta takılıyoruz.
  • ontheroad  (16.08.14 01:44:50)
Valla çok üzüldüm. Divit duyuru'nun demirbaşıdır. Silinemez.

  • serafettinn  (16.08.14 01:47:51)
Duyuruda yaprak dökümü. :(
Yazarlar sadece duyurudan uçurulabiliyor mu? Hodor entrysinden dolayı olabilir. aşldkaşsd

  • ay nov kung fu  (16.08.14 01:49:18)
bana hep kıllık yapıyodu iyi olmuş!

aslında ben bi ters olayını görmedim neden olmuş ki? gibson da aynı şekilde pisi pisine gitti, hala nedenini bilmiyorum(umarım benim yüzümden değildir) ama troller yüzünden dönmek istemiyo. bi de senialanbilmemne diye biri vardı onu da severdim. mesajda modun birine küfretti diye gitti.
  • seksen9  (16.08.14 01:50:59)
evet arada sululuk yapıyordu, cevapla alakasız şeyler yazıyordu ama seviyordum ben adamı. süreli olup geri gelse bari.

  • xenophobe  (16.08.14 02:06:12)
Sebep bu mu cidden?

  • mea maxima culpa  (16.08.14 02:06:14)
divit eğlenceliydi de, diğerlerinin gittiği iyi olmuş.

  • devorgilla the gunslinger  (16.08.14 02:12:41)
bence sözlüğe kapatma davası açma vakti gelmiş

  • gamaflex  (16.08.14 02:18:36)
hepi topu 50 kisinin girdigi forumda "duzgun turkce kullan yoksa banlarim", "9 no.lu kurala aykiri geldin seni banlarim cocuq" diye takilan moderatorler olurdu. sonra forum donemi kapandi falan.

yillar sonra eksiduyuru'da tekrar gordum bunu. nostarji gibi nostarji, buyuk hizmet.
biz de moderatorlerle sinaniyoruz iste aq, napicaksin.
  • hjarteblod  (16.08.14 02:19:25)
ilk kez ucurulan biri icin uzuldum (kendi adina uzuldum mu emin degilim)

gibsonrules'un troll'ler nedeniyle donmek istememesi. ajdar'in vanli muslum yuzunden muzigi birakmasi gibi.
  • John Finn  (16.08.14 02:49:40)
bu entry için bir adam uçurulur mu la?

millet kafayı yemiş.
benim de gidişim yakındır demek ki.
  • siradisi00  (16.08.14 03:20:29)
lan çok ayıp olmuş adama. kişisel muhabbetim olmasa da çok severdim, divit geri dön reyiz :(

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.08.14 03:25:56)
Bir kere mesajlaşmıştık duyurada ama yazdıklarını hep görüyordum. Yalnız o entry için uçurulduysa cidden ayıp olmuş, sözlük ayrı duyuru ayrı.

  • i was made for you  (16.08.14 04:00:16)
Haydaaaa. Duyuru da bile bedava yaşıyoruz.

--- spoiler ---

Hakkaten Game of Thrones gibi oldu ortalık, moderatör takımı herkes ölmeden rahat etmeyecek herhalde.

--- spoiler ---
  • aychovsky  (16.08.14 08:22:13)
kac zamandan beri duyurudaydı. üzüldüm ya :-(

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (16.08.14 08:53:02)
gelir geri bence isterse. beni de uçurmuşlardı bir ara.

  • baldur  (16.08.14 09:13:44)
Haydaa gibson da mı uçmuş, kafayı yemiş bu insanlar ya. Diviti de tanımam ama bahsi geçen entryden dolayıysa o da ayrı bi saçmalık olmuş. İğne atsan trollden geçilmiyoken emek veren insanların kişisel komplekslere kurban gitmesi acı ve komik. Geri geleceklerine inandığım için daha fazla uzatmıyorum. Yazık.

  • pandispanya  (16.08.14 09:26:51)
Geçenlerde beni de uçurdular. Küfür nedeniyle uçurulmuşum. "sokarım" "ibiş" gibi cümleler sarf ettiğim içindi. Haklıydı belki.

Uçuran Moderatöre sözlükte neler yazmış diye baktım, aman tanrım bir de ne göreyim? Her entryde en az bir küfür var. Hem de benim yazdıklarım onun yazdıkları yanında bir bebeğin "kaka" demesi kadar masumdu. Bu mu burayı modere ediyor diye düşündüm sonra kendi kendime...

Sonra dedim, aman ya banane!
  • teknikekip  (16.08.14 09:37:31)
Mevzu bahis olayı biliyorum, sanıyorum. Soru : hodor kimdir? altına girilen cevaplardan, benim de cevabım silinmişti. Sonrasında sunu girmiştim;
eksisozluk.com

vesselam; hollowlife'un normal bir insan oldugunu düşünmüyorum. bi sekilde bazı yazarlara kin besleyip, çakma kural ve tamamen keyfi kararlarla insanları uçuruyor. sistematik bi sekilde ilerliyor.

divit'le de kişisel muhabbetim olmasa da faydalı biriydi. Mizah yapıyordu. umarım en yakın zamanda hatadan dönülür.
  • widee  (16.08.14 09:40:14)
öf yaa gene mi gelmiş
oh bee diyen var mı diye hızlıca arayıp yazacaktım. ffffffraaaaaaaaaaak

  • denne  (16.08.14 15:05:43)
nasıl, gibson'ı tekrar mı uçurdular? uçunca geri gelmişti zaten o buralardaydı?

divit bi yolunu bulur gelir diyecektim de burdaymış zaten adam. sktir edin divit'i kendisi de önemsemiyodur. gelir o her şekilde takılır, devam eder.
  • pescador  (16.08.14 15:08:51)