[]

seferihisar - akarca (izmir) hakkında bilgisi olan ?

her sene ürkmez-payamlı tarafında ailecek tatil yapıyoruz 15-20 günlük bir periyod olarak. bu sene seferihisar akarca'da bir yer buldum ama gidip göremedim, nasıldır, deniz-plaj o taraflarda?

denize soğuk denmiş ancak ürkmez'e de genelde soğuk denir, biz alışığız; tabi buzun içine de atlamak istemiyorum :) bilgisi olan fikir beyan ederse çok sevineceğim...


 
denizi gercekten cok soguktur. bir kere denize girmememize ragmen iskeleden atlayacak bir amcaya deniz cok guzel dedigimiz icin ciktiginda dayak yiyoduk, o derece. bayagi temizdi ama. gerci kamp gibi bir yerdi bizim gittigimiz, plajlar ne alemdedir bilemiyorum.


  • glosoli  (04.07.09 15:09:17) 
ağustos ayında tekneden atlayıp suyun üzerinde koştuğumu bilirim seferihisarda. sıcak soğuk kavramımı anlamanız için; eylül başında muğla-akyaka da deniz yanıyordu.


  • baskaturlubirsey  (04.07.09 17:26:42) 
Denizi cidden soğuktur ancak temizdir, güzeldir. Gerçi kuzenim haziranda gittiğinde deniz sıcaktı demişti arada sıcak olduğu da oluyor sanırım. Soğuk olduğunda ben duruyordum uzun süre gerçi yani buz gibi de değil hem yazın o sıcağında gayet iyi :).


  • loralynn  (04.07.09 18:41:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.