CSS Çok acayip bir soru

ilk kez böyle bi saçmalıkla karşılaşıyorum.
bootstrap ile responsive bir site yapmakla uğraşıyorum.

burda bir bölümüm var işte klasik:

<div>
<h1>
<h3>
<ul>
<li>

hiyerarşisiyle giden.
acayip olan şey şu: bu div'in altındaki elemanların ilk elemanları, mobil görünüme geçildiğinde (tablet veya telefon) ortalanıyor otomatik olarak. hatta tam ortalanmıyor bile, biraz daha sağa yakın duruyor.

bu müthiş rahatsızlık verici bir durum berbat bir görüntü oluşturuyor. tüm kodu didik didik etmeme rağmen bunun sebebini de bulabilmiş değilim. sebebini bile bulamadığım bir şeyin çözümünü soroyurm size?

(elementlerin tek tek text-align'lerini veya text-indent'lerini değiştirmeyi de denedim sonuç değişmedi. elementlere tıkladğımda zaten onları ortalı tutacak bir kod göremiyorum niye böyle yapıyor anlamış değilim)

jsfiddle'a atsana kodu moruk biz de bi inspect'leyelim

  • hjarteblod  (15.08.14 15:20:56)
bir yerlerde padding mi var?
header veya footerda ya da ne bileyim content alanında grid yapısını bozan bir yer mi var? hani belki genişliği bozmuştur mobilde sayfa sağa doğru uzuyordur?

Görmeden aklıma bunlar geldi sadece, jsfiddle olsaydı iyiydi bence de.
  • rabbititus  (15.08.14 16:02:32)